КАТАЛОГ

Волого брудозахисний килимокНаша компанія пропонує широкий асортимент волого брудозахисних килимків і на сайті Ви можете ознайомитися з інформацією о самих різних їх моделях. Ми розмістили і фотографії виробів, за всіма критеріями Ви можете підібрати оптимальні килимки. Надати потрібні ми можемо в будь-яких кількостях і з заданими розмірами. Всі деталі можна узгодити по телефону з нашими фахівцями в індивідуальному порядку.

Цікавить волого брудозахисний килимок? На сайті запропоновані відмінні варіанти виробів для громадських місць і різного роду закладів.

Запропоновані волого брудозахисні килимки користуються великим попитом, і ми вважаємо, що заслужено. Вони відмінно справляються зі своєю функцією і не вимагають особливого догляду, у Вас ніяких проблем з ними не виникне. Важливо відзначити, що наші килимки відмінно зберігають і презентабельний вигляд. Про купівлю волого брудозахисного килимка від нашої компанії Вам жалкувати не доведеться. Наші вироби добре підходять для самих різних інтер'єрів і дозволяють чистоту в них зберігати навіть у самі дощові сезони. Якщо у Вас виникли складнощі при виборі відповідного килимка, то задавайте нам будь-які питання за вказаними телефонами. Співробітники нашої компанії розкажуть про цікаві для Вас волого брудозахисні килимки докладніше і на всі питання по ним дадуть розгорнуті відповіді. Купувати такого типу вироби у нас вигідно і просто, в цьому переконалося вже багато наших задоволених покупців.

Ви можете комплексно замовити і відразу різного типу килимки для свого магазину або клубу. У нас запропоновані ефективні і довговічні вироби на вигідних умовах. Не відкладайте оформлення замовлення і звертайтеся в нашу компанію вже сьогодні.

Потрібен волого брудозахисний килимок? Про вибір виробів з нашого асортименту Вам жалкувати не доведеться.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее