КАТАЛОГ

Дезінфекція житла сьогодні є дуже актуальним питанням. Витрати на дезінфекцію та чистоту для середньостатистичного українця вважаються дуже важливими. Тому самим адекватним методом скорочення фінансових витрат у цій галузі є придбання антибактеріального килиму. У наші дні використовуються різноманітні матеріали для дезінфекції.  Одним з найефективніших вважається антибактеріальний килим, ціна якого цілком прийнятна.

Антибактеріальний килим ціна якого відносно невисока, чудово справляється з функціями захисту, проти бактерій і вірусів у приміщенні. Дуже часто антибактеріальний килим, ціна якого помірна, використовують на хачових виробництвах, у кулінарних цехах, на птахофабриках, у ресторанах та кафе. Такий дезінфекційний бар`єр вважається одним з найефективніших і практичних в цій сфері. Його вартість порівняно невисока із експлуатаційними характеристиками, які є більш оптимальними для виконання функцій дезінфекції та антибактерального захисту, ніж параметри деяких альтернативних методів.

Якщо Вас цікавить антибактеріальний килим, ціна якого цілком демократична, то Вам варто звернутися у фірму «АС-ОБЛІК».

Антибактеріальний килим, ціна якого помірна, Ви можете придбати в будь-якій кількості в нашому підприємстві. Ми гарантуємо бездоганну якість наших матеріалів для дезінфекції. Вам обов'язково сподобається поєднання приємної вартості і високої якості антибактеріального килиму, придбати який Ви зможете у нас.

1. Працювати з електроінструментами для встановлення брудоочисної решітки дозволяється тільки при сухій погоді. 2. Визначити місце ...
подробнее
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСОБУ “ПОЛІДЕЗ” З МЕТОЮ ДЕЗІНФЕКЦІЇ ТА ПЕРЕДСТЕРИЛІЗАЦІЙНОГО ОЧИЩЕННЯ   ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ   Повна назва засобу – дезінфекційний ...
подробнее