КАТАЛОГ

Дезінфекція житла сьогодні є дуже актуальним питанням. Витрати на дезінфекцію та чистоту для середньостатистичного українця вважаються дуже важливими. Тому самим адекватним методом скорочення фінансових витрат у цій галузі є придбання антибактеріального килиму. У наші дні використовуються різноманітні матеріали для дезінфекції.  Одним з найефективніших вважається антибактеріальний килим, ціна якого цілком прийнятна.

Антибактеріальний килим ціна якого відносно невисока, чудово справляється з функціями захисту, проти бактерій і вірусів у приміщенні. Дуже часто антибактеріальний килим, ціна якого помірна, використовують на хачових виробництвах, у кулінарних цехах, на птахофабриках, у ресторанах та кафе. Такий дезінфекційний бар`єр вважається одним з найефективніших і практичних в цій сфері. Його вартість порівняно невисока із експлуатаційними характеристиками, які є більш оптимальними для виконання функцій дезінфекції та антибактерального захисту, ніж параметри деяких альтернативних методів.

Якщо Вас цікавить антибактеріальний килим, ціна якого цілком демократична, то Вам варто звернутися у фірму «АС-ОБЛІК».

Антибактеріальний килим, ціна якого помірна, Ви можете придбати в будь-якій кількості в нашому підприємстві. Ми гарантуємо бездоганну якість наших матеріалів для дезінфекції. Вам обов'язково сподобається поєднання приємної вартості і високої якості антибактеріального килиму, придбати який Ви зможете у нас.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее