КАТАЛОГ

Штучна трава для тенісу Проведення багатьох спортивних змагань та ігор, часто має відбуватися тільки на поверхні з травою, тому до нас часто звертаються клієнти, які хочуть отримати штучну траву для тенісу, футболу та інших видів спорту. І вони звертаються точно за адресою, адже наша компанія пропонує тільки висококласні поверхні за доступними цінами.

Штучна трава для тенісу повинна обов'язково відповідати цілій низці вимог, головний з яких - стійкість до постійних навантажень і зносу, адже Ви будете постійно бігати або стрибати по ньому. І якщо товар виявиться не якісним або не відповідає, то в результаті він досить швидко зіпсується. Але наші співробітники допоможуть Вам підібрати оптимальний товар, який напевно підійде для Вашої ситуації, навіть якщо це саме штучна трава для тенісу.

Якісна штучна трава для тенісу - це досить велика рідкість, яку не часто побачиш в Києві або навіть України. Але наша компанія пропонує тільки найкращі продукти, які можуть використовуватися в самих різних цілях, включаючи і спортивні.

Перш, ніж Ви купити нашу траву штучну для тенісу, наші співробітники обов'язково уточнять у Вас всю інформацію, включаючи необхідні розміри майбутнього газону і багато інших питань. Тому Ви можете розраховувати на те, що ми створимо тільки якісний продукт, що повністю відповідає Вашим вимогам.

Хоч наша штучна трава на теніс і не єдина, але вона перевершує за якістю практично всі товари у конкурентів, тому до нас звертаються навіть представники професійних спортивних майданчиків і безліч інших частних клієнтів.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее