КАТАЛОГ

Ні для кого не секрет, що жодне спортивне поле або майданчик, де проводяться активні футбольні ігри, не може обійтися без трави. Ця активна гра припускає наявність м'якого покриття для запобігання травмування часто падаючих гравців. Влаштування штучного футбольного поля вкрай необхідно, і подбати про покриття ігрового майданчика потрібно заздалегідь.

Влаштування штучного футбольного поля Компанія «АС-Облик» організує влаштування штучного футбольного поля найкращим чином. Вам потрібно терміново підготуватися до змагань, щоб трава була по всьому периметру поля однаковою і красивою? В такому випадку, Вам потрібно звернутися в нашу компанію за допомогою.

Фахівці «АС-Облик» зроблять все можливе, щоб до майбутніх змагань поле було з новою і привабливою травою, і Ви були б задоволені. Влаштуванням штучного футбольного поля займаються спеціалізовані компанії, які застеляють травою або іншими покриттями футбольні та інші спортивні майданчики для дитячих і дорослих ігор.

Наше підприємство має в своєму асортименті десяток видів штучної трави, яка б відмінно підійшла саме для футбольного поля. Влаштування штучного футбольного поля відбувається в ті терміни, про які ми з Вами домовимося. Всі витратні матеріали і потрібний інструмент завжди з нами, тому робота не буде затягуватися або відкладатися.

Бажаєте провести влаштування штучного футбольного поля? В цьому випадку Вам потрібна допомога спеціалізованої бригади, яка вже мала успішний досвід в настилі штучної трави або гумового покриття. Саме в компанії «АС-Облик» Ви зможете знайти і матеріали для потрібної роботи, і майстрів, які здійснюють даний вид робіт.

Цікавить влаштування штучного футбольного поля? Звернувшись до професіоналів «АС-Облик», Ви успішно підготуєте футбольний майданчик до майбутніх змагань.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее