КАТАЛОГ

Снігоочисник гума З кожним роком все більше закладів модернізують свої зали для більшої привабливості відвідувачів, а також забезпечення базової безпеки. У дощ, сніг і просто неприємну погоду снігоочисники з гуми можуть врятувати життя гостя. Слизька підлога не тільки непривабливо виглядає, але також є рознощиком шкідливих мікробів і бруду. Щоб не допустити небезпечної ситуації, рекомендуємо встановити прості в експлуатації килимки з гуми. Снігоочисники мають спеціальну структуру, яка дозволяє вільно пересуватися навіть гостям на підборах. При цьому ефективність вироби залишається такою ж до самого кінця робочого дня. Важливо також відзначити, що зовнішній вигляд покриття не привертає до себе багато уваги і вписується в будь-який інтер'єр.

Якщо при вході в Ваш заклад в зимову пору року Вам просто необхідний ефективний снігоочисник, гума для даної функції просто ідеально підходить. Ви можете замовити у нас виріб в потрібному розмірі, встановити покриття підлоги біля входу і полегшити роботу в прибиранні приміщення.

Пропонуємо Вам ознайомитися з повним асортиментом нашого магазину. Сучасна команда зібрала в одному каталозі не тільки снігоочисники з гумою, але також влагопоглощающие килимки, спеціальні гумки на ступені, штучну траву та багато іншого. Зверніть увагу на нові моделі таких виробів, як килими з індивідуальним дизайном. Вартість доступних матеріалів вказана на нашому сайті для Вашої зручності. Ваші гості обов'язково оцінять турботу про їхню безпеку, коли помітять сучасний снігоочисник на гумі. Телефонуйте в наш інтернет-магазин, щоб замовити доставку необхідного матеріалу.

Звертайтеся до фахівців нашого інтернет-магазину, щоб замовити дійсно недорогий снігоочисник. Гума біля входу в магазин, торговий зал або хол в бізнес-центрі дозволить відвідувачам стійко триматися на ногах на слизькій підлозі і вбере зайву вологу.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее