КАТАЛОГ

Всі Ви знаєте, як легко з вулиці можна занести сміття і грязь в середину приміщення. Вони швидко розносяться по всій його площі і негативно відбиваються на його умовах і зовнішньому вигляді. Ми звертаємо Вашу увагу на брудозахисні коврики на гумовій основі, які є відмінним рішенням даної проблеми. Вони широко використовуються в приміщеннях будь-якого призначення. Їх замовляють різні громадські організації, компанії, торгові майданчики, заклади громадського харчування та багато інших місць, які стежать за порядком і чистотою.

Брудозахисні коврики на гумовій основі За допомогою брудозахисного коврика на гумовій основі з підошви взуття збирається бруд, цим самим він не дає йому поширитися по всьому приміщенню. Його наявність володіє багатьма перевагами, які будуть допомагати Вам підтримувати чистоту в своєму будинку або на робочому місці.

Брудозахисний килимок на гумовій основі володіє багатьма цінними властивостями, до яких можна віднести його надійність, зносостійкість і довгий експлуатаційний термін. Він не боїться негативного впливу вологи, температури і багатьох інших зовнішніх факторів.

Якщо Ви хочете придбати брудозахисні коврики на гумовій основі, тоді зробіть це в нашому інтернет-магазині «АС-ОБЛІК». За рахунок великого вибору своєї продукції ми зможемо задовольнити будь-які Ваші побажання.

З асортиментом брудозахисних килимків на гумовій основі ознайомитися ближче можна на нашому сайті. На ньому Ви знайдете не тільки їх перелік і опис, а й актуальну вартість.

Щоб за вигідною ціною замовити якісний брудозахисний на гумовій основі килимок, досить зайти до нас на сайт або зв'язатися з нами за прямими контактними даними. 

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее