КАТАЛОГ

Гумова плитка ціна за м2 Гумова плитка в багатьох випадках є найкращим варіантом для покриття підлоги. Гума — матеріал, який не ковзає навіть у мокрому стані. Ця властивість буде дуже до речі для підлоги в басейні, в спортивному залі, в дитячій ігровій зоні. Також іноді такою плиткою застеляють сходи. Сходи — це без сумніву травмонебезпечне місце. Зменшити в рази ймовірність впасти і травмуватися на сходах допомагає гумова плитка. Ціна за м2 такої плитки може бути різною. На вартість плитки впливають її якісні характеристики, зокрема товщина. Також ціна за м2 гумової плитки буде залежати від терміну її експлуатації. Чим довше покриття здатне зберігати свою цілісність і зовнішній вигляд, а також всі свої властивості, тим дорожче воно може бути оцінене виробником і продавцем. У різних постачальників ціна за м2 гумової плитки напевно буде різною. Вибираючи постачальника, слід звертати увагу не тільки на ціну за м2. Гумова плитка може бути більш якісною або менш. Вигідніше, звичайно ж, купувати її у того продавця, який пропонує оптимальне співвідношення якості покриття та його вартості.

«АС-ОБЛІК» - підприємство, в товарному каталозі якого представлена оптимальна за якістю гумова плитка (ціна за м2 вказана на сайті компанії).

Звертайтеся в цю компанію, якщо у Ваших планах купити хорошу гумову плитку. Ціна за м2 гумового підлогового покриття тут максимально справедлива. Уточнити вартість і оформити замовлення на покупку плитки можна в телефонному режимі. Більше докладної інформації про товар, можна знайти на сайті.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее