КАТАЛОГ

Хочете придбати килими з лого для своєї організації або громадського закладу? У нас в асортименті представлені різного типу килими і пропонуємо ми на них справедливі ціни. З інформацією о кожному Ви можете ознайомитися в відведених розділах, на наших килимах логотипи виглядають стильно і респектабельно. Замовити килими можна в будь-яких кількостях, ми надамо їх оперативно. Телефонуйте нам прямо зараз для консультування.

Лого килими Зацікавили з лого килими? Вибирайте вироби відповідного типу на сайті і оформляйте у нас замовлення прямо зараз.

Килими з лого дозволять підвищити імідж установи, такі вироби будуть зустрічати партнерів і клієнтів Вашої компанії на порозі. Підтримувати чистими і красивими наші килими буде нескладно, догляд за ними досить простий і не займає багато часу. Для виготовлення всіх типів килимів з асортименту використовуються високої якості матеріали. З лого килими будуть Вам служити довговічно, радуючи своїм презентабельним видом. У фірмових магазинах або ресторанах такі вироби є важливим предметом інтер'єру. Ми в консультації клієнтам за типами представлених килимів не відмовляємо. Наші співробітники будуть раді допомогти вибрати оптимального типу з лого килими, виготовлені для Вас вони будуть за короткий час. Залишайте у нас замовлення негайно, якість отриманих виробів не зможе Вас розчарувати. Ми від клієнтів отримуємо багато приємних відгуків про якісні характеристики всіх килимів. На різні типи килимів у нас надається гарантія.

Ми не відмовляємо своїм клієнтам в консультації, яку і Ви можете отримати в телефонному режимі. У нас в компанії цінують довіру замовників, всією необхідною інформацією стосовно запропонованих виробів Вас забезпечать сповна.

Потрібні з лого килими? Замовте у нас відповідні вже сьогодні, в експлуатації вони не підведуть.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее