КАТАЛОГ

Антиковзні накладки стрічкиБудь-які сходи є зоною підвищеного ризику. Навіть на неслизьких сходах можна ненавмисно впасти і отримати травму, а на слизьких і поготів. Тому ступені, оброблені слизьким матеріалом, доповнюють спеціальними антиковзними накладками. Стрічки, плитки, килимки – це лише основні різновиди таких накладок. Варіантів маса. Вибрати відповідне рішення зможе кожен, хто в цьому зацікавлений.

Антиковзні накладки стрічки є, мабуть, найбільш доступним варіантом з можливих. Їх легко кріпити на будь-яку поверхню. Вони досить ефективні, доступні за вартістю. Стрічку таку можна купити в рулоні або вже в розрізаному вигляді. Кожен вирішує, як йому зручно. Розрізати стрічку можна на відрізки будь-якої довжини. Самоклейка стрічка взагалі дуже проста у використанні, так як монтується в потрібному місці без будь-яких додаткових кріплень. Також є антиковзні накладки стрічки, для кріплення яких потрібні дюбеля і таке подібне. Як правило, це все поставляється в комплекті з самою стрічкою в потрібній кількості. Якщо Ви звернетеся до нас, ми запропонуємо оптимальний варіант накладок і допоможемо розібратися з технологією їх кріплення. Всі матеріали відповідають заявленій якості. Вибирайте і користуйтеся з задоволенням.

Антиковзні накладки стрічки в потрібному обсязі Ви завжди можете придбати в нашій фірмі. Звертайтеся до нас!

Накладки стрічки антиковзні завжди є в необхідній кількості. Ми можемо запропонувати різні їх види, різні колірні рішення. У зимовий час такі накладки рятують часто людям життя. Адже на зледенілих або просто мокрих сходах дуже легко послизнутися і впасти. Наслідки таких падінь бувають жахливими. Не варто про це забувати.

Захистіть себе та інших за допомогою наших антиковзних накладок стрічок!

Для офісу брудозахисні решітки встановити буде вірним рішенням, ми пропонуємо різні типи таких виробів на ...
подробнее
АС-Облік є найбільшим постачальником в Україні логокилимків для комерційного використання. Сьогодні розглянемо логокилими Поляна Імідж. ...
подробнее