КАТАЛОГ

Антиковзні накладки стрічкиБудь-які сходи є зоною підвищеного ризику. Навіть на неслизьких сходах можна ненавмисно впасти і отримати травму, а на слизьких і поготів. Тому ступені, оброблені слизьким матеріалом, доповнюють спеціальними антиковзними накладками. Стрічки, плитки, килимки – це лише основні різновиди таких накладок. Варіантів маса. Вибрати відповідне рішення зможе кожен, хто в цьому зацікавлений.

Антиковзні накладки стрічки є, мабуть, найбільш доступним варіантом з можливих. Їх легко кріпити на будь-яку поверхню. Вони досить ефективні, доступні за вартістю. Стрічку таку можна купити в рулоні або вже в розрізаному вигляді. Кожен вирішує, як йому зручно. Розрізати стрічку можна на відрізки будь-якої довжини. Самоклейка стрічка взагалі дуже проста у використанні, так як монтується в потрібному місці без будь-яких додаткових кріплень. Також є антиковзні накладки стрічки, для кріплення яких потрібні дюбеля і таке подібне. Як правило, це все поставляється в комплекті з самою стрічкою в потрібній кількості. Якщо Ви звернетеся до нас, ми запропонуємо оптимальний варіант накладок і допоможемо розібратися з технологією їх кріплення. Всі матеріали відповідають заявленій якості. Вибирайте і користуйтеся з задоволенням.

Антиковзні накладки стрічки в потрібному обсязі Ви завжди можете придбати в нашій фірмі. Звертайтеся до нас!

Накладки стрічки антиковзні завжди є в необхідній кількості. Ми можемо запропонувати різні їх види, різні колірні рішення. У зимовий час такі накладки рятують часто людям життя. Адже на зледенілих або просто мокрих сходах дуже легко послизнутися і впасти. Наслідки таких падінь бувають жахливими. Не варто про це забувати.

Захистіть себе та інших за допомогою наших антиковзних накладок стрічок!

Укладка декоративної трави на балконі - чудовий спосіб перетворити простір у зелену оазу, яка приноситиме ...
детальніше
Для офісу брудозахисні решітки встановити буде вірним рішенням, ми пропонуємо різні типи таких виробів на ...
детальніше