КАТАЛОГ

Антиковзні накладки стрічкиБудь-які сходи є зоною підвищеного ризику. Навіть на неслизьких сходах можна ненавмисно впасти і отримати травму, а на слизьких і поготів. Тому ступені, оброблені слизьким матеріалом, доповнюють спеціальними антиковзними накладками. Стрічки, плитки, килимки – це лише основні різновиди таких накладок. Варіантів маса. Вибрати відповідне рішення зможе кожен, хто в цьому зацікавлений.

Антиковзні накладки стрічки є, мабуть, найбільш доступним варіантом з можливих. Їх легко кріпити на будь-яку поверхню. Вони досить ефективні, доступні за вартістю. Стрічку таку можна купити в рулоні або вже в розрізаному вигляді. Кожен вирішує, як йому зручно. Розрізати стрічку можна на відрізки будь-якої довжини. Самоклейка стрічка взагалі дуже проста у використанні, так як монтується в потрібному місці без будь-яких додаткових кріплень. Також є антиковзні накладки стрічки, для кріплення яких потрібні дюбеля і таке подібне. Як правило, це все поставляється в комплекті з самою стрічкою в потрібній кількості. Якщо Ви звернетеся до нас, ми запропонуємо оптимальний варіант накладок і допоможемо розібратися з технологією їх кріплення. Всі матеріали відповідають заявленій якості. Вибирайте і користуйтеся з задоволенням.

Антиковзні накладки стрічки в потрібному обсязі Ви завжди можете придбати в нашій фірмі. Звертайтеся до нас!

Накладки стрічки антиковзні завжди є в необхідній кількості. Ми можемо запропонувати різні їх види, різні колірні рішення. У зимовий час такі накладки рятують часто людям життя. Адже на зледенілих або просто мокрих сходах дуже легко послизнутися і впасти. Наслідки таких падінь бувають жахливими. Не варто про це забувати.

Захистіть себе та інших за допомогою наших антиковзних накладок стрічок!

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее