КАТАЛОГ

Штучна трава для декору Хочете вибрати для декору штучну траву і Вас цікавлять якісні та довговічні вироби? Ми пропонуємо великий вибір таких покриттів і Ви можете вибрати для свого закладу або житлового будинку оптимальний варіант. У нас найрізноманітніші варіанти штучної трави завжди є в наявності і замовити потрібні кількості матеріалу Ви можете в нашій компанії в будь-який час.

Штучна трава для декору використовується сьогодні всюди, а наш матеріал в догляді і обслуговуванні досить простий. Виглядають наші покриття респектабельно і тому їх буде розумно використовувати для літніх майданчиків, терас і балконів. Про якість запропонованих варіантів штучної трави для декору наші клієнти завжди залишають найпозитивніші відгуки. Створіть неповторний інтер'єр з нашим покриттям сьогодні і він буде радувати довгі роки. Наша штучна трава відрізняється відмінними якісними характеристиками, не будуть страшні їй впливи зовнішнього середовища. Нашу траву штучну для декору використовують часто й при роботі з вуличними ландшафтами. Звертайтеся до фахівців нашої компанії і ми допоможемо Вам з вибором найбільш оптимального покриття. У нас цінують довіру клієнтів і ми кожному готові запропонувати кращі варіанти.

Необхідна штучна трава для декору? Звертайтеся в нашу фірму, якісні покриття ми запропонуємо за лояльними цінами.

Обговорити варіанти штучної трави для декору і отримати консультування у досвідчених фахівців Ви можете за номерами на сайті. Ми розповімо докладно про переваги та особливості кожного варіанту, грамотно відповімо на всі питання. Залишайте замовлення сьогодні і покриття буде надано в самий стислий термін.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее