КАТАЛОГ

Якщо Вас цікавлять килими на замовлення з індивідуальними малюнками, то можете сміливо в нашу компанію звертатися за відповідними за всіма параметрами виробами. Ми пропонуємо різні моделі килимів і докладна інформація про кожну є на сайті. Ми можемо нанести логотипи і назву Вашої організації на килими, надати їх в будь-яких кількостях. Розцінки у нас доступні і за якість килимів всіх запропонованих моделей ми можемо ручатися.

Килим на замовлення з індивідуальним малюнком Потрібний килим на замовлення з індивідуальним малюнком? Звертайтеся в нашу компанію і для Вас обраний виріб буде наданий за максимально короткий час.

На замовлення килими з індивідуальними малюнками завжди користуються у нас великим попитом. Вони використовуються для інтер'єрів кафе і готелів, салонів краси і банків. Дані вироби насправді стильно виглядають і в догляді за собою не викликають проблем. Ви можете замовити у нас брудозахисні вироби, які допоможуть в приміщеннях підтримувати порядок. Не зволікайте і звертайтеся до нас за килимами з індивідуальними малюнками на замовлення. Наші консультанти будуть раді допомогти з вибором відповідного типу виробів і дадуть відповіді на всі Ваші питання по ним. Ми даємо гарантію на килими з асортименту на сайті, наші покупці залишають про службу їх позитивні відгуки. На приклади виробів можна подивитися на сторінках сайту, розміщена у нас також інформація про параметри і особливості кожної моделі. Звертайтеся до нас зараз для оформлення замовлення на килим з індивідуальним малюнком. Ми уважні до інтересів і потреб клієнтів, їх бажання з оформлення килимів розуміємо з півслова. Замовте у нас перевіреної моделі виріб високої якості, він буде служити Вам довговічно.

На будь-які питання по продукції з асортименту наш персонал готовий відповісти вичерпно, ми кожного покупця забезпечимо всією необхідною інформацією. Купувати у нас килими для різних інтер'єрів просто і вигідно, переконайтеся в цьому вже сьогодні самостійно.

Зацікавив килим на замовлення з індивідуальним малюнком? Купити оптимальний за всіма параметрами і презентабельний виріб можна в нашій компанії за розумною ціною.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее