КАТАЛОГ

Покриття штучна трава для вулиці ціни Цікавить ціна штучної трави для вулиці і покриття високої якості Ви хочете замовити у надійної компанії? У нас запропоновано великий вибір покриттів і Ви можете придбати оптимальне за параметрами для оформлення ландшафту біля свого будинку. Замовляйте покриття сьогодні і ми надамо його в стислі терміни, ціни у нас запропоновані на асортимент покриттів найдемократичніші.

Покриття штучна трава для вулиці, ціни на яке лояльні, досить міцне і надійне в повсякденному використанні. У нас є варіанти покриттів для футбольних полів, дитячих майданчиків, оформлення території у ресторанів і багато чого іншого. Компетентний персонал компанії завжди радий допомогти замовникам з вибором кращого покриття. Ціна на штучну траву для вулиці прийнятна і про якість нашої покупці залишають позитивні відгуки. Нашим покриттям не страшні погодні дії, вони оптимально підходять для українського клімату. Свій колір і респектабельний вигляд вибране Вами покриття збереже протягом тривалого терміну. Ціна покриття штучною травою для вулиці на матеріали справедлива. Ми пропонуємо перевірені варіанти покриттів і за їх якість можемо ручатися. Не відкладайте питання ландшафтного оформлення і звертайтеся за кращими покриттями в сумлінну і надійну компанію.

Необхідне покриття штучна трава для вулиці? Ціни матеріалів з нашого асортименту демократичні, замовляйте їх вже сьогодні.

Дізнатися ціну на покриття зі штучної трави для вулиці Ви можете у персоналу компанії по телефону. Вам розкажуть про особливості та відмінності всіх покриттів, з нами співпрацювати просто і дуже зручно. Ми завжди відкриті для допомоги клієнтам і будемо раді допомогти Вам визначитися з оптимальним варіантом покриття.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее