КАТАЛОГ

В Україні купити штучну траву для футбольного поля хочуть, як власники закритих полів, так і відкритих майданчиків, адже така поверхня робить можливим гри практично в будь-яку пору року. А якщо Ви хочете отримати такі товари з можливістю вибору і за досить доступними цінами, то Вам однозначно варто звернутися до професіоналів, які спеціалізуються на виконанні подібних завдань.

Купити штучну траву для футбольного поля Для футбольного поля купити траву штучну можна за різними цінами, адже кожна компанія пропонує індивідуальні умови, а кінцева вартість може залежати ще і від особливостей конкретного товару. Тому вибір такої поверхні не варто проводити терміново, а лише ретельно і зважено, щоб купити штучну траву для поля футбольного, яка б підійшла Вам найкраще.

У нас можна купити штучну траву для футбольного поля, тенісного корту і інших видів спортивних майданчиків, а завдяки вибору товарів виходячи з їх особливостей і характеристик, Ви отримаєте варіант і для будь-яких інших завдань.

Ми пропонуємо купити траву штучну для поля футбольного зеленого кольору, а також з певною довжиною і жорсткістю ворсу, щоб гра була максимально комфортною для гри. Причому такий варіант практично не вимагає догляду і є довговічним, тому його заміна відбуватиметься як мінімум раз в декілька років, що дає величезну перевагу перед звичайними газонами.

Для поля футбольного можна купити як штучну траву, так і натуральні газони, але саме перший варіант є зручним і універсальним рішенням, який, при цьому буде мати меншу вартість. Тому все більше клієнтів вирішують купити саме штучний варіант і роблять це саме у нас!

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее