КАТАЛОГ

Плитка гумова для дитячих майданчиків ціна Щоб максимально убезпечити дітей від отримання травм під час ігор на вулиці, була придумана така річ, як гумова плитка для дитячих майданчиків. Ціна здоров'я дітей — це, насамперед, якість ігрових конструкцій. Економити тут напевно не варто. При сучасному плануванні дитячих майданчиків велика увага приділяється саме забезпеченню безпеки малят. Більш продуманими і надійними стають тренажери, гойдалки, каруселі та інші конструкції. Тим не менш, важливим питанням є також покриття майданчиків. Плитка гумова для дитячих майданчиків (ціна) — це дійсно гарне рішення проблеми травматизму. Таке покриття відповідає всім вимогам та нормам безпеки, актуальним в сучасних умовах. Плитка забезпечує максимальне зчеплення поверхні майданчика з взуттям, а значить здатна убезпечити дітей від випадкових падінь підчас бігу. Але навіть якщо дитина впаде, вона не пораниться дуже сильно. Плитка гумова для дитячих майданчиків (ціна може відрізнятись у різних постачальників) володіє відмінними амортизаційними здібностями. Шкода від падіння на таку підлогу незрівнянно мала у порівнянні з падінням на асфальт або землю. 

Ціна гумової плитки для дитячих майданчиків в залежності від товщини може змінюватись. Різноманітність колірної гами допоможе Вам переобразити місце активного відпочинку. Можливість експлуатації гумової плитки в широкому діапазоні температур робить її універсальним покриттям. Також необхідно відзначити, що монтаж такого покриття не викличе труднощів і не вимагає великих витрат ні фінансів, ні часу. Для його укладки достатньо лише заздалегідь підготувати рівну основу. Також елементи гумової плитки для дитячих майданчиків (ціна) дуже легко замінити в разі їх деформації чи псування.

В асортименті товарів нашої компанії представлена різнокольорова плитка гумова для дитячих майданчиків. Ціна її у нас дуже приваблива, так як максимально відповідає якості.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее