КАТАЛОГ

Будь-який будинок, відкрите для відвідування, будь це ресторан, виставка, кінотеатр або навіть офіс страждають від постійної бруду і пилу, що заноситься з вулиці. Але Ви досить легко можете знизити загальний рівень забруднення приміщень, якщо вирішите купити килимки придверні. Інтернет магазин нашої компанії надає можливість клієнтам вибрати товар виходячи як з їх бюджету, так і побажань.

Килимки придверні інтернет магазин В інтернет магазині килимки придверні можуть бути навіть більш доступними за цінами, ніж в звичайних магазинах, а завдяки послугам доставки і віддаленої консультації співробітників, Ви можете розраховувати на оперативне отримання всіх замовлених товарів. Тому ми радимо Вам купувати придверні килимки саме в інтернет магазині, адже це дійсно швидко і зручно.

У нашій компанії Ви можете знайти величезний асортимент товарів для захисту від бруду, в тому числі і килимки придверні. Інтернет магазин нашої компанії зручно структурований, і Ви без зусиль зможете знайти всі необхідні Вам товари, а також швидко оформити їх замовлення.

Крім килимків прідверних, в нашому інтернет магазині також є і велика кількість інших товарів, які також можуть зацікавити Вас. Наприклад, частим варіантом для придбання є спеціальна решітка, яка також встановлюється поруч із вхідними дверима в будинок і значно знижує рівень бруду і вологи, яка може потрапити на взуття в приміщення з вулиці.

Для того, щоб у нас купити в інтернет магазині придверні килимок, просто скористайтеся формою на сайті і залиште свої контакти для отримання товару. Або Ви можете просто подзвонити нам і повідомити код товару нашого менеджера.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее