КАТАЛОГ

Штучна трава для футбольного поля ціна Спеціальні покриття на стадіонах і спортивних майданчиках - це спеціальна трава, яка створена для поліпшення зчеплення з поверхнею при бігу або вправах. І штучна трава для футбольного поля (ціна) є одним з найпоширеніших варіантів, так як він є достатньо надійною, але в той же час не дорогий.

Якщо Вас цікавить ціна штучної трави на футбольне поле, то все залежить від конкретного товару. Наприклад, Ви можете знайти варіанти, які вимагають більш частого догляду, але натомість і виглядають більш натурально. Саме такі варіанти затребувані на повноцінних стадіонах. І наша штучна трава на футбольне поле (ціни) є саме таким варіантом, тому Вам повинно сподобається його якість.

На відміну від багатьох інших компаній, наша штучна трава для футбольного поля (ціна якої оптимальна) представлена ​​в будь-якому необхідному обсязі. Тому Ви легко можете замовити у нас цей або інші товари в потрібній кількості.

На відміну від натурального рослини, штучна трава на футбольне поле має ціну на порядок нижче, але в той же час стійка до морозу і надлишку вологи. Вона не потребує сонячному світлі, підстригання та інших видах догляду, тому добре підходить для закритих приміщень або місць з поганими погодними умовами. І такий варіант багато в чому навіть перевершує натуральні газони, тому вони користуються значним попитом.

Ціни штучної трави на футбольному полі можуть бути досить доступними, але Вам варто враховувати всі особливості даного товару. Наприклад, деякі з них не розраховані на потрапляння вологи або перебування під постійним навантаженням. Але наші співробітники готові допомогти Вам з вибором оптимального варіанту.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее