КАТАЛОГ

Брудозахисні модульні покриття користуються широким попитом. Без них вже складно уявити наше життя, адже їх роль в ньому набагато більша, ніж може здаватися на перший погляд. Вони використовуються в будівлях і приміщеннях будь-якого призначення. Вони існують різних видів, які відрізняються своїми основними характеристиками, матеріалом, параметрами і призначенням.

За допомогою брудозахисного модульного покриття Ви зможете подбати про чистоту свого будинку, офісу або будь-якої іншої споруди. Воно скидає з підошви взуття бруд, не даючи йому потрапити в середину приміщення. Воно є перешкодою для сміття, пилу і піску.

Брудозахисні модульні покриття Використання брудозахисних модульних покриттів довело свою вигідність, зручність і практичність. Вони забезпечують чистоту і свіжість в приміщеннях. Їх наявність особливо актуальна в осінній і зимовий період, коли за вікном волога, бруд і сніг. У більшості випадків їх встановлюють перед входом або при вході в будівлю, приміщення.

Якщо Вас цікавлять якісні брудозахисні модульні покриття, тоді за вигідною ціною замовити їх Ви зможете у нас. Інтернет-магазин будівельних матеріалів «АС-ОБЛІК» завжди до Ваших послуг. Серед великого вибору наших пропозиції Ви зможете вибрати саме те, що необхідно Вам.

Завдяки брудозахисному модульному покриттю, в будь-якому приміщенні чистота буде зберігатися максимально довго. Всім відомо, що багато в чому саме від неї залежить комфорт і затишок в домі або в іншому спорудженні.

Модульні брудозахисні покриття у нас Ви зможете замовити по самим недорогим і виправданим цінам. Співпрацювати з нами завжди приємно і вигідно. 

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее