КАТАЛОГ

Купити в Києві покриття штучна трава На дитячому майданчику, футбольному полі або газоні біля багатоповерхового будинку, купити в Києві покриття «штучна трава» часто доводиться. Вважається, що в ній немає практичної користі для жителів міста, проте це не зовсім так. Ігрові майданчики особливо потребують покритті штучної трави, купити яке можна в Києві. Багато дітей падають на бігу, повзають на чотирьох, сидять прямо на землі. У грунті знаходяться мікроорганізми, які при попаданні в організм людини можуть призвести до хвороб. Покриття зі штучною травою з Києва, купити яке найпростіше в інтернет-магазині, не тільки служить шаром поверхні між Вашою дитиною і землею, але також воно затримує вологу від опадів, не перетворюючи після дощів двір в багно.

На сайті магазину будівельних матеріалів Ви можете знайти велику різноманітність покриттів зі штучною травою. Купити в Києві її можливо за метражем або по рулонів, в залежності від вказаної ціни на товар. Ви можете керуватися цінами або зовнішнім виглядом трави. Крім килимів, ми також надаємо кріплення і клей для них, щоб надійно встановлювати покупку на поверхні землі.

Купити в Києві покриття штучна трава можна всього в пару кліків на сайті інтернет-магазину. Вибирайте товар, який сподобався, серед якого є також будматеріали, ознайомлюється з ціною, замовляйте і оплачуйте покупку не виходячи з дому.

Розвійте уяву і обладнайте сад навколо свого приватного будинку - купити покриття штучної трави в Києві можна в будь-якій кількості, щоб надати своїй території більш природний і закінченого вигляду. Візерунки з трав'яного килима і змішування різних елементів дизайну можуть виділити Ваш ділянку серед всіх оточуючих.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее