КАТАЛОГ

Не знаєте, куди звернутися за якісними килимами з логотипами на замовлення? Ми пропонуємо на сайті різного типу килими і справедливі розцінки на них. Ви можете оформити замовлення у нас на необхідні кількості килимів, наші умови вигідні. Запропоновані килими виглядають насправді презентабельно, вони відмінно підходять для різних установ і закладів. З нами зв'язатися можна з питання їх замовлення і для консультації в телефонному режимі прямо зараз.

Килими з логотипом на замовлення Потрібні килими з логотипом на замовлення? Звертайтеся в нашу компанію за відмінними за якісними характеристиками виробами і зможете отримати їх оперативно.

На замовлення килими з логотипами будуть виготовлені для Вас за короткий час, приклади виробів Ви можете подивитися на нашому сайті. Наші килими є не тільки стильними елементами інтер'єру, вони насправді допомагають підтримувати чистоту приміщень. Обслуговування таких виробів не викликатиме проблем, килими легко відмиваються від пилу і бруду. Залишайте у нас замовлення на килими з логотипами, про покупку запропонованих виробів жалкувати не доведеться. Детальна інформація про кожну модель килимів є на сайті. Наші консультанти завжди готові на Ваші питання по таким виробам дати вичерпні відповіді. Потрібною інформацією ми будемо раді забезпечити в повній мірі, у нас поважають і цінують вибір кожного покупця. Якщо Вас на замовлення килими з логотипом цікавлять в якості подарунків для співробітників, то ми можемо кожен виріб надати в індивідуальній упаковці. Ми уважні до інтересів клієнтів і в асортименті на нашому сайті Ви неодмінно зможете знайти підходящі вироби.

На службу запропонованих виробів дається гарантія, покупці діляться з нами позитивними відгуками про їх якість. Прийміть рішення відмінним способом прикрасити поріг свого офісу або ж громадського закладу.

Зацікавили килими з логотипом на замовлення? Ми пропонуємо високої якості вироби за справедливими розцінками.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее