КАТАЛОГ

Килимки від снігу біля входу Хочете встановити килимки від снігу біля входу до свого закладу або установи? Ми пропонуємо різні варіанти килимків і з повним їх асортиментом можна ознайомитися на сайті. Ви можете замовити підходящі за розмірами і декором вироби. Розцінки пропонуємо помірні ми і надати потрібного типу килимки можемо для Вас оперативно. Ви можете зв'язатися вже зараз з нами для отримання консультації щодо особливостей виробів і їх замовлення.

Потрібні килимки від снігу біля входу? Відповідні варіанти таких виробів Ви безсумнівно знайти зможете в розмаїтті на нашому сайті.

Біля входу килимки від снігу будуть виглядати презентабельно, і Ви про їх вибір не пошкодуєте, за ними буде потрібно мінімум догляду. З нашими килимками буде легше підтримувати чистоту як в офісних, так і торгових приміщеннях. Запропоновані килимки здатні служити довговічно, і ми отримуємо про їх використання багато позитивних відгуків. Від снігу килимки біля входу від нашої компанії будуть відмінно виконувати свою функцію. Детальна інформація про варіанти килимків різних є на сайті і уточнити всі дані можете Ви персонально. Замовити у нас килимки та інші типи захисних покриттів просто. За якість килимків від снігу біля входу ми можемо ручатися, про їх замовлення і установку Ви не пошкодуєте. Замовити для свого закладу у нас можете Ви і відразу кілька одиниць відповідних килимків.

Параметри килимків і розцінки на них вказані на сайті, ми розмістили фотографії виробів і будь-яку інформацію можемо озвучити для Вас індивідуально по телефону. Зв'яжіться зараз з нами для отримання відповідей на всі питання і оформлення замовлення.

Килимки від снігу біля входу будуть відмінним рішенням, замовляйте такі вироби у нас за демократичними цінами.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее