КАТАЛОГ

Сьогодні багато людей вибирають на користь штучних килимків для надгробків, у таких виробів естетичний вигляд і безліч переваг. Ми пропонуємо на сайті в асортименті такого типу килимки, і Ви можете замовити найбільш підходящий. Ціни у нас вказані на сайті разом з детальним описом кожної моделі виробів. До нас із замовленням або для консультації можна звернутися в будь-який зручний час.

Цікавить килимок для надгробка? Вибирайте відповідний на нашому сайті і залишайте замовлення, ми надамо виріб оперативно.

Килимок для надгробкаДля надгробків килимки використовуються сьогодні досить широко, адже штучні газони не потрібно поливати і позбавляти від бур'янів. Наші килимки зберігають колір протягом довгої служби, за ними практично не потрібно догляду. А за живим газоном догляд потрібен постійний, його потрібно періодично косити й удобрювати. Вибирайте у нас для надгробка килимок і про його покупку жалкувати не доведеться. Ми пропонуємо Вашій увазі якісні та надійні вироби, стійкі до вигорання на сонці і також частих змін температур. Не страшні будуть їм і постійні опади, килимки до негативних погодних умов добре проявляють стійкість. Замовити килимок для надгробка не проблема, у нас популярні моделі таких виробів стабільно в наявності є. Консультанти компанії можуть допомогти з вибором кращого килимка, розповісти про особливості та переваги кожної моделі. Не відкладайте свій вибір і замовляйте у нас якісні вироби на вигідних умовах.
 
Задати питання по килимкам для надгробків і оформити замовлення можна, звернувшись до нас за вказаними телефонами. Ми завжди раді новим клієнтам і готові забезпечити Вас всією необхідною інформацією при особистій консультації. Фотографії, розцінки і описи всіх видів запропонованих килимків є на нашому сайті.
Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее