КАТАЛОГ

Килимок протиковзний від снігу Звертайтеся до співробітників компанії «АС-ОБЛІК», якщо Вас зацікавив сучасний зручний у використанні снігоочисні протиковзний килимок від снігу. Даний матеріал можна замовити в будь-якому розмірі за фіксованою вартістю, яка вказана на офіційному сайті компанії. Телефонуйте за номером, який вказаний на екрані. Тепер таке покриття стало ще простіше знімати і встановлювати за допомогою спеціальних кріплень, які можна замовити в нашому каталозі по спеціальній вартості. У дощ і сльота таке покриття підлоги, як протиковзний від снігу килимок дозволяє утримати небажану вологу біля входу, щоб полегшити працю прибиральника, а також не створювати небезпечного середовища для гостей.

Телефонуйте за номером, який вказаний на офіційному сайті компанії «АС-ОБЛІК», щоб здійснити замовлення на килимок протиковзний від снігу. Зверніть увагу на переваги замовляти матеріали у одного з найбільших постачальників в Україні. Отримуйте своєчасну доставку доступних товарів з великого і різноманітного асортименту протягом усього року.

Зверніть увагу на те, як доступно і легко можна зробити замовлення на вузькопрофільний килимок від снігу з протиковзних матеріалів в нашому асортименті. Пропонуємо Вам ознайомитися з повним каталогом, щоб знайти і інші необхідні матеріали. Крім протиковзного покриття килимка від снігу замовте кріплення, які зафіксують виріб і не дадуть йому зміщуватися на протяг дня.

Килимок протиковзний від снігу доступний як для великих торгових центрів, так і для провінційних продуктових магазинів - Ви можете вибрати модель та замовити доставку товару в будь-якій кількості.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее