КАТАЛОГ

Килимок протиковзний від снігу Звертайтеся до співробітників компанії «АС-ОБЛІК», якщо Вас зацікавив сучасний зручний у використанні снігоочисні протиковзний килимок від снігу. Даний матеріал можна замовити в будь-якому розмірі за фіксованою вартістю, яка вказана на офіційному сайті компанії. Телефонуйте за номером, який вказаний на екрані. Тепер таке покриття стало ще простіше знімати і встановлювати за допомогою спеціальних кріплень, які можна замовити в нашому каталозі по спеціальній вартості. У дощ і сльота таке покриття підлоги, як протиковзний від снігу килимок дозволяє утримати небажану вологу біля входу, щоб полегшити працю прибиральника, а також не створювати небезпечного середовища для гостей.

Телефонуйте за номером, який вказаний на офіційному сайті компанії «АС-ОБЛІК», щоб здійснити замовлення на килимок протиковзний від снігу. Зверніть увагу на переваги замовляти матеріали у одного з найбільших постачальників в Україні. Отримуйте своєчасну доставку доступних товарів з великого і різноманітного асортименту протягом усього року.

Зверніть увагу на те, як доступно і легко можна зробити замовлення на вузькопрофільний килимок від снігу з протиковзних матеріалів в нашому асортименті. Пропонуємо Вам ознайомитися з повним каталогом, щоб знайти і інші необхідні матеріали. Крім протиковзного покриття килимка від снігу замовте кріплення, які зафіксують виріб і не дадуть йому зміщуватися на протяг дня.

Килимок протиковзний від снігу доступний як для великих торгових центрів, так і для провінційних продуктових магазинів - Ви можете вибрати модель та замовити доставку товару в будь-якій кількості.

 ООО ТПК "АС -ОБЛИК"  /050/210-90-39, /068/273-03-74,  /067/406-06-24                 www.as-oblik.kiev.ua     as-oblik_nastya@ukr.net /044/383-80-51, /093/406-06-24, ...
подробнее
1. Працювати з електроінструментами для встановлення брудоочисної решітки дозволяється тільки при сухій погоді. 2. Визначити місце ...
подробнее