КАТАЛОГ

Дбаєте про комфорт відвідувачів свого магазину або установи? У нас можна купити брудозахисні гумові килимки, вони дозволять підтримувати приміщення в чистоті. На сайті запропонована різноманітність таких виробів, і Ви можете підібрати за різними критеріями самі оптимальні. Розцінки на килимки справедливі і Ви їх в необхідних кількостях можете замовити вже прямо зараз.

Зацікавлені килимок гумовий брудозахисний купити? Зверніться в нашу фірму, і Ви зможете придбати якісний і довговічний виріб.

Килимок гумовий брудозахисний купити Купіть брудозахисний гумовий килимок у нас, і він буде чудово справлятися зі своєю функцією. Наші вироби мають естетичний вигляд і проблем в догляді за ними у Вас не виникне. Сьогодні такі килимки використовують в аптеках і банках, для підтримки чистоти в торгових центрах і офісах. Гумовий килимок брудозахисний купити зараз не проблема, в наявності у нас хороші вироби є постійно. Ви можете для себе вибрати оптимальний по колірному відтінку килимок, всі наші вироби витривалі і здатні служити тривалий термін. Їм не страшна підвищена вологість і вони до перепаду температур також проявляють хорошу стійкість. Ви килимок гумовий брудозахисний купити можете в будь-який час. Зв'яжіться з нашими співробітниками і Вам допоможуть з вибором оптимальних виробів для використання у Вашому закладі. Надати обраний Вами килимок ми можемо протягом найкоротшого часу. У нас купувати такі вироби дуже зручно і дійсно вигідно.

Щоб купити брудозахисні гумові килимки, зв'яжіться з нами за вказаними на сайті телефонами. Ми розповімо Вам докладніше про запропоновані вироби і на всі питання по ним дамо вичерпні відповіді. В якості різних килимків з нашого асортименту вже переконалося багато задоволених покупців.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее