КАТАЛОГ

Искусственный пластиковый газон Штучний пластиковий газон буде відмінною альтернативою там, де зелене покриття необхідно круглий рік. Його використання може проходити в широкому діапазоні температур. Він збереже свій привабливий зовнішній вигляд в будь-яку погоду. Часто використовують штучний газон на дитячих і спортивних майданчиках. Покриття це досить м'яке, здатне пом'якшити падіння. А це у випадку майданчиків для дитячих та спортивних ігор дуже важливо. Також його широко застосовують в декоративних цілях. Такий газон відмінно виглядає на виставкових ділянках, майданчиках для фотосесій і інших об'єктах. Штучний пластиковий газон ідеально підходить в декоративних оформленнях, де необхідна імітація трави.

Сучасні технології дозволяють виготовляти штучний газон, що максимально нагадує живу рослинність. Подібність досягається шляхом імітації фактур і забарвлення. Штучний пластиковий газон надзвичайно гарний також тим, що не потребує якихось складних маніпуляціях по догляду. Догляд за ним не складе ніяких труднощів і великої кількості часу не займе. Його не потрібно поливати, при цьому він завжди залишатиметься зеленим. По мірі забруднення його можна мити, пилососити, чистити. Штучний пластиковий газон в наш час представлений в продажу у великій різноманітності за кольором і ціною. Низька вартість не завжди свідчить про погану якість. На ціну покриття по більшій мірі впливає не матеріал, з якого він зроблений, а щільність ворсу. Для майданчиків з підвищеним навантаженням на покриття краще вибирати більш щільний і жорсткий штучний пластиковий газон. Там, де навантаження мінімальні, підійде килимок з більш м'яким ворсом.

Штучний пластиковий газон на будь-який гаманець і смак пропонує інтернет-магазин «АС-Облік». 

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее