КАТАЛОГ

Хочете встановити брудозахист на вході свого закладу або офісного центру? На сайті ми пропонуємо великий вибір брудозахисних килимів, гумових і антиковзних покриттів. За всіма важливими параметрами Ви можете підібрати оптимальне покриття. Наші розцінки на всі вироби лояльні, а про ефективність їх залишають позитивні відгуки. Зв'яжіться з нами вже зараз для отримання консультування та оформлення замовлення.

Брудозахист на вході Необхідний брудозахист на вході? Звертайтеся в нашу компанію за якісним і довговічним виробом прямо зараз.

Наші покриття для брудозахисту на вході виглядають естетично, і вони не зіпсують зовнішній вигляд порога Вашої будівлі. Запропоновані вироби відмінно справляються зі своєю функцією і у Вас не виникне проблем у догляді за ними. У нас є чудові покриття для будь-якого сезону, і Ви можете підібрати оптимальне, залежно від рівня прохідності Вашої установи. Купити сьогодні брудозахист на вхід може кожен, наші вироби обходяться недорого. Вони практичні і заслужено користуються великим попитом, зараз їх використовують практично повсюдно. Наші консультанти можуть надати допомогу з вибором килимків або інших покриттів, Ви можете на сайті ознайомитися з фото і описами всіх типів виробів. Виберіть брудозахист на вхід від нашої компанії, і він не розчарує в експлуатації. Ми пропонуємо перевірені моделі виробів і тому можемо ручатися за їх високу ефективність. Зв'яжіться з нами вже зараз для замовлення, придбати потрібні килимки для свого центру Ви можете в будь-яких кількостях.

Запропоновані вироби стабільно є в наявності і можуть бути надані оперативно після замовлення. Задавайте будь-які питання щодо особливостей тих чи інших моделей виробів нам в телефонному режимі, ми будемо раді забезпечити Вас всією необхідною інформацією.

Цікавить брудозахист на вході? Замовляйте оптимальні варіанти покриттів у нас, і вони відмінно покажуть себе в експлуатації.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее