КАТАЛОГ

Хочете придбати штучну траву для кладовища і розглядаєте варіанти таких виробів? Ми пропонуємо на сайті широкий асортимент якісних килимків і ціни у нас прийнятні. Ви можете замовити килимок потрібного розміру і отримати найближчим часом. У консультуванні клієнтам ми не відмовляємо, фотографії та детальні описи виробів є на сайті. Телефонуйте нам для замовлення прямо зараз.

Цікавить штучна трава для кладовища? На нашому сайті Ви неодмінно зможете підібрати підходящу, ми за якість всіх виробів ручаємося.

Штучна трава для кладовища Крім естетичного вигляду у штучної трави для кладовищ є і практичні переваги. Її не потрібно поливати, удобрювати і підстригати, а презентабельний вигляд вона збереже протягом довгої служби. Наші килимки не вигоряють під дією сонячних променів і високих температур, не страшні їм і часті дощі. Зверніться до нас за штучною травою для кладовища і про зроблений вибір не пошкодуєте. У нас запропоновані якісні килимки, які будуть перешкоджати росту бур'янів на місці поховання. У наших виробів є водовідвідні отвори, які сніг і воду пропускають. Якщо Вас зацікавила штучна трава для кладовища, то не зволікайте і звертайтеся до нас для оформлення замовлення. Ми будемо раді відповісти на поставлені питання і розповісти о виробах докладніше. Сьогодні багато хто вибирає на користь штучних газонів для місць поховань. З нами про їхню якість і зручність догляду за ними діляться позитивними враженнями.
 
З приводу замовлення штучної трави для кладовища з нами зв'язатися можна вже зараз, ми в будь-який час раді дзвінкам покупців. У нас Вас забезпечать необхідною інформацією про встановлення килимків і догляд за ними. Ми цінуємо довіру клієнтів та на нашому сайті запропоновані лише надійні для довгої служби вироби.
Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее