КАТАЛОГ

Тенісний корт штучна трава Окрім наявності мережі, традиційний образ тенісного корту включає штучну траву в якості покриття підлоги. Кожна деталь на поле в даному виді спорту грає не стільки естетичну роль, скільки практичну. Саме від якості покриття корту залежить успішність маневру спортсмена, тому власник тенісного клубу прагнути замовити дійсно довговічну штучну траву. На тенісному корті тренування та ігри проводять на регулярній основі, тому трава повинна бути щільною, довговічною і при цьому м'якою. Всі ці властивості є у продукції, яка представлена ​​в асортименті «АС-ОБЛІК».

У кожного любителя спорту є своє уявлення, яким повинен бути ідеальний тенісний корт. Штучна трава є тільки одним з практичних елементів дизайну. М'яке і рівне покриття підлоги дозволяє швидко пересуватися по корту і не втрачати рівновагу в відповідальний момент. Ви можете замовити таке покриття в нашому магазині з доставкою в будь-яке місто України, щоб заощадити свій час і кошти.

У вас є можливість зробити замовлення на якісний газон з синтетичного матеріалу, не виходячи з дому. У нашому каталозі представлені різні види штучної трави як для тенісних кортів, так і для дитячих майданчиків. При дотриманні всіх правил установки даного покриття Вам більше не доведеться займатися стрижкою газону. Також виключається можливість утворення мурашників і бур'яну. За штучною травою на тенісному корті не потрібен регулярний догляд, а її заміна настане тільки через роки. До рулону матеріалу також додаються спеціальні кріплення для фіксації покриття.

Пропонуємо Вам ознайомитися з повним асортиментом нашого магазину. Крім іншого, ми надаємо широкий асортимент покриття підлоги, які можна встановити на спортивний майданчик або тенісний корт. Штучна трава різного формату та вартості доступна в нашому каталозі в будь-якій кількості.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее