КАТАЛОГ

Не завжди вдається знайти в продажу готові килимові вироби з підходящим дизайном. Інтер'єри бувають різними по стилю оформлення, колірній гамі, загальній ідеї і так далі. У деяких випадках єдиним виходом буде виготовлення килимків на замовлення. Килими з малюнками замовити, на щастя, в Україні не важко. Наша компанія теж приймає такі замовлення. Ми втілити готові в життя будь-яку задумку, якою б складною вона не здавалася на перший погляд.

Килими з малюнками замовити Не тільки додому, але і в офіс часто замовляють у нас килими з малюнками. Замовити брендовані килимки бажають ті компанії, які хочуть по-особливому оформити офісні приміщення, робочі кабінети. Килимки з логотипом фірми – це сучасно, модно, цікаво, функціонально. Такі предмети повинні бути присутніми в інтер'єрі офісного приміщення. З їх допомогою можна створити особливу атмосферу.

Сучасні технології дозволяють наносити на килимові вироби будь-які за складністю і колірній гамі зображення. Зараз навіть можна замовити килими з малюнками і рельєфною поверхнею. Об'ємний малюнок – відносно нове віяння. Говорячи простіше, технології сучасні дозволяють створювати не прості килимові вироби, а справжні шедеври.

Килими з малюнками замовити за хорошою ціною можна в фірмі «АС-Облік». Ми гарантуємо високу якість роботи і дотримання термінів.

Якщо Вам цікаво, заходьте у відповідний розділ нашого сайту. Там Ви зможете ознайомитися з усіма можливими варіантами.

У нас можна замовити килими з малюнками і логотипами, вироби нестандартних форм і розмірів. Навіть складні дизайнерські задумки для нас не проблема втілити в життя. Якщо Ваша ідея навіть Вам здається трохи божевільною і неймовірно складною по виконанню, звертайтеся мерщій до нас. Ми знаємо, що з такими ідеями робити.

Вам потрібні якісь особливі килими з малюнками? Замовити килими з нестандартним оформленням Ви зможете у нас.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее