КАТАЛОГ

Хочете використовувати придверні брудозахисні килимки на гумовій основі і Вас цікавлять варіанти їх моделей? Ми пропонуємо дані вироби в асортименті, і Ви можете підібрати собі оптимальний за всіма параметрами. У нас лояльні ціни і про якість всіх виробів ми отримуємо від клієнтів позитивні відгуки. Зв'яжіться з нами для консультації і допомоги з вибором килимка за телефонами на сайті.

Зацікавили килимки придверні брудозахисні на гумовій основі? У нас безсумнівно знайдуться оптимальні для Вас вироби.

Килимки придверні брудозахисні на гумовій основіНа гумовій основі придверні брудозахисні килимки зараз використовують всюди, вони оптимальні для самих різних установ. Виробам з такого матеріалу не будуть страшні часті опади і постійні температурні перепади. Наші килимки мають презентабельний вигляд і проявляють стійкість до зовнішніх впливів. Виберіть килимок придверний брудозахисний на гумовій основі в нашому асортименті, і Ви не будете відчувати проблем в його експлуатації. Догляд за виробами нашими буде простий і свою функцію вони будуть виконувати найкращим чином. Ми цінуємо довіру клієнтів і пропонуємо перевірені, високоефективні моделі виробів. У нас килимки придверні брудозахисні на гумовій основі користуються попитом, але популярні їх моделі завжди є на складі в наявності. Ви маєте можливість у нас замовити і килимок з індивідуальними розмірами для своєї установи. Ми завжди йдемо назустріч клієнтам і пропонуємо кращі умови для замовлення таких виробів.
 
Для покупки килимків придверних брудозахисних на гумовій основі до нас за контактним номером можна звернутися в будь-який час. Ми з радістю відповімо на всі питання по параметрам і особливостям представлених виробів. У нас поважають Ваш вибір, і ми зацікавлені запропонувати Вам найоптимальніший варіант килимка.
Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее