КАТАЛОГ

Гумові ПВХ доріжкиУ холодну пору року будь-яке публічне місце сильно страждає від заноситься бруду і вологи, особливо якщо ця будівля або приміщення. Причому усунути таку проблему може бути дійсно не просто, тому ми рекомендуємо Вам використовувати спеціальне обладнання та матеріали. Наприклад, Вам можуть підійти гумові ПВХ доріжки, які можуть призвести до значного зменшення рівня потрапляє вологи і бруду.

Для того, щоб підібрати гумову ПВХ доріжку, Вам варто звернутися за допомогою до професіоналів, які зможуть надати Вам подібні товари з можливістю вибору кращих товарів під Ваші вимоги. А так, як ми можемо запропонувати Вам гумову ПВХ доріжку з можливістю вибору кращого товару з каталогу, що включає десятки різних позицій.

Основна причина, чому Вам варто купити гумові ПВХ доріжки - це зручність використання таких килимків, які при цьому забезпечать Вас можливістю хоча б частково знизити рівень забруднення підошви.

Незважаючи на те, що ми пропонуємо Вам саме гумову ПВХ доріжку купити, у нас також є і безліч інших товарів, які також можуть використовуватися для забезпечення чистоти в приміщенні і інших задач. Тому ми рекомендуємо Вам попередньо переглянути каталог і вже після цього оформляти замовлення, щоб відразу отримати все необхідне.

Для того, щоб у нас купити гумову ПВХ доріжку, Вам варто просто зателефонувати нашим менеджерам і обумовити з ними всі деталі майбутньої роботи. Такий формат буде зручним для клієнтів, які мають мало вільного часу або хочуть в найкоротші терміни оформити замовлення.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее