КАТАЛОГ

Покриття штучна трава для кладовища Кладовище – те місце, куди не хочеться надто часто навідуватися. Та й не в кожного є така можливість. Проте, як би не було сумно, померлих близьких вже не повернути. І за могилами їх доведеться доглядати до кінця свого життя. Щоб могилки завжди виглядали свіжо і охайно, можна облаштувати на них штучний газон. Травка така буде залишатися зеленою круглий рік, до того ж за нею не доведеться ніяк доглядати, крім як прибирати сміття і листя, занесені сюди вітром.

Покриття штучна трава для кладовища може бути різним за своїм виглядом, якістю, характеристиками. Оптимальним рішенням, на наш погляд, є трава 4 мм заввишки, з водовідвідними отворами, стійка до вигорання на сонці і перепадів температур. Саме таке покриття, штучну траву для кладовища саме з такими параметрами, готова запропонувати Вам наша компанія.

Якісне покриття штучна трава для кладовища чекає Вашого замовлення. Телефонуйте нам або робіть замовлення через корзину на сайті.

Наша компанія – те місце, де купити хорошу штучну траву для кладовища (покриття для могил) можна на вигідних умовах. Ми відрізаємо шматки газону з такими розмірними параметрами, які потрібні замовнику. Ціна вираховується з урахування метражу. Вартість квадратного метра матеріалу можете подивитися на сайті або уточнити по телефону. Покриття штучна трава для кладовища, запропоноване нами, виправдає, а може навіть і перевершить очікування. Варто ще сказати, що на монтаж такого газону потрібно мінімум часу і сил. Але, якщо хочете, ми можемо цим зайнятися.

Цікавить покриття штучна трава для кладовища? Такий матеріал є в асортименті нашої фірми.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее