КАТАЛОГ

Заняття спортом і проведення будь-яких змагань може бути досить травмоопасной сферою, але є деякі товари, які дозволять Вам уникнути хоча б частини з них. Наприклад, гумові плитки для майданчиків (ціна), купити які можна по дійсно доступними цінами, тому вони доступні для буквально будь-якого бюджету.

Гумова плитки для майданчиків ціна Використання плитки гумової для майданчиків (ціни) можливо, як в закритих приміщеннях, так і під відкритим небом, хоча в останньому варіанті таке покриття може прослужити набагато менше часу і Вам необхідно буде знімати його після кожного використання, що можливо далеко не завжди. Але для будь-яких цілей Ви не купили такий товар, у нас Ви отримаєте його з гарантією якості і можливістю вибору серед декількох варіантів. Адже в залежності від сфери використання, плитка для майданчика гумова (ціна) також може істотно відрізнятися.

Якщо Вам потрібна гумові плитки для майданчиків, ціна на них в Києві залежить від обсягу та обраної моделі такого товару. Але Ви завжди можете розраховувати на доступні ціни і в той же час висока якість всіх товарів, розроблених за спеціальними технологіями.

Ми пропонуємо плитку гумову для майданчиків (ціна) з подвійним покриттям - нижня сторона має більш пористу і велику структуру, верхня ж навпаки, є більш гладкою. І завдяки цьому створюється амортизуючий ефект, який здатний уберегти Вас від отримання травм при падіннях. Також покриття буде досить стійкими до фізичного впливу, що продовжує термін його служби і можливості по використанню.

Ціни на гумову плитку для майданчика в нашій компанії Ви можете уточнити у наших співробітників по телефону, які нададуть Вам детальну інформацію про обраний виробі і зможуть відразу ж оформити замовлення на поставку.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее