КАТАЛОГ

Захистити приміщення від вуличного бруду допоможуть спеціальні гумові килимки. Такі килимки можна часто побачити біля входу в магазини, торгові центри, інші будівлі з великим потоком відвідувачів. Іноді також перед дверима будівлі можна зустріти металевий решітчастий настил. Ціна такого антигрязевого засобу буде вищою. Гумові килими виграють по вартості, при цьому абсолютно не програють металевим по ефективності. Тому багато споживачів сьогодні обирають все ж решітчастий настил. Ціна і ефективність такого настилу напевно припаде до душі багатьом.

Решітчастий настил ціна Дуже зручно, що антигрязеві гумові килимки можуть бути різних розмірів, форм, конфігурацій. Вони також можуть відрізнятися товщиною і способом кріплення. Кожен покупець може замовити килимки з оптимальними для його випадку характеристиками. Виробник килимків може виготовити на замовлення гумовий настил з певними параметрами і особливостями. Ціна решітчастого настилу, виконаного на замовлення, не буде занадто високою. Замовляючи килими у виробника, а не купуючи вже готові, можна бути впевненим, що решітчастий настил (ціна залежить від складності та обсягу замовлення) підійде для вирішення конкретно Вашої задачі якнайкраще.

Потрібно захистити приміщення від вуличного бруду? Замовляйте в магазині АС-ОБЛІК гумовий решітчастий настил! Ціна такого виробу у нас досить лояльна.

В асортименті нашого магазину можна знайти настил з різними характеристиками і параметрами. Вибрати відповідний настил у нас зможе кожен. Ціни на решітчастий настил у нас різні, в залежності від його характеристик. Всі ціни вказані в каталозі товарів. Ознайомлюйтеся, вибирайте і замовляйте!

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее