КАТАЛОГ

Якщо Ви не знаєте, як убезпечити своїх дітей на вулиці, рекомендуємо вибрати в якості покриття підлоги на дитячому майданчику килим штучної трави. Діти дуже часто піддають свій організм небезпеки. Падіння з висоти, гра з гострими предметами і поламаними іграшками, безпосередня близькість майданчика до дороги - все це може негативно позначитися на самопочутті дітей і батьків. Тому багато батьків і будівельні компанії заздалегідь проводять модернізацію на дитячих майданчиках. Штучна трава замінює не просто живу рослинність, а й грунт в цілому. На такій поверхні не будуть рости бур'яни, утворюватися мурашники. На чистій поверхні набагато рідше можна отримати запалення подряпин, а також синтетичний матеріал легко промивається.

Штучна трава для дитячих майданчиків Штучна трава для дитячих майданчиків передбачена спеціально для активних ігор. Крім того, що дане покриття відрізняється від справжньої землі відносної стерильністю, вона не вимагає догляду і не стає джерелом розмноження збудників захворювань. Ви можете встановити на ігровому майданчику дане покриття прямо на грунті, і результат буде видно відразу.

Рекомендуємо вибрати для дитячого майданчика кращу штучну траву. У нашому каталозі представлено багато варіантів даного типу поверхні. Різниця матеріалів залежить не тільки від вартості, але і від специфіки виробництва і технічних характеристик виробів. Вибирайте м'яке покриття, яке можна легко закріпити на землі на дитячому майданчику. Щоб штучна трава не утворила горби, рекомендуємо також закріпити її за допомогою спеціальних виробів в нашому каталозі. Недорогі матеріали принесуть Вас спокій за своїх дітей. Ви можете ознайомитися з відмінностями між доступними видами покриття і порівняти актуальні ціни на офіційному сайті нашого магазину. Оформити доставку всього необхідного можна по телефону.

Зверніть увагу на практичну сторону того, як штучна трава для дитячих майданчиків може вирішити проблему з плямами на колінах і регулярними падіннями з гойдалок. Ваші діти будуть в ще більшій безпеці на сучасній ігровому майданчику з сучасним м'яким покриттям.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее