КАТАЛОГ

Вхідні брудозахисні системи повинні бути в кожному будинку. Вони скидають з підошви взуття бруд і сміття, не даючи їм можливості потрапити всередину приміщень. Вони використовуються для того, щоб забезпечувати дому, офісу, холу магазинів, готелів та інших споруд максимальну чистоту. Вони застосовуються в різних областях. Особливою актуальністю вони користуються в осінній і зимовий період.

Вхідні брудозахисні За допомогою вхідної брудозахисної системи, в середину приміщень потрапляє не така велика кількість води, снігу і бруду. У більшості випадків вона встановлюється перед входом в будівлю або приміщення. Вона не вимагає особливого догляду, тому дуже просто підтримувати її нормальний стан.

Вхідну брудозахисну систему вибирає кожен, хто піклується про навколишню чистоту і комфорт. Адже вони впливають не тільки на стан всієї споруди, а й на наше самопочуття. До того ж від чистоти і порядку в наших приміщеннях залежить думка про нас оточують.

Якщо Вас цікавлять високоякісні і ефективні в роботі вхідні брудозахисні системи, тоді купити їх Ви зможете у нас. Інтернет-магазин будівельних матеріалів «АС-ОБЛІК» швидко обробляє всі замовлення і доставляє їх за потрібною адресою. Нам Ви завжди можете довірити свій вибір.

Вхідна брудозахисна система включає в себе широкий різновид пропозицій. Таким чином Ви зможете вибрати для себе саме той варіант брудозахисної вхідної системи, який сподобається Вам найбільше. Вона має довгий експлуатаційний термін, виділяється своєю високою якістю, міцністю і стійкістю до негативного зовнішнього впливу. Тому зроблений Вами вибір гарантовано зможе себе виправдати. 

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее