КАТАЛОГ

Купити доріжку ПВХДоріжка ПВХ – чудове рішення для забезпечення безпеки на вуличних сходових конструкціях. Таку доріжку також можна стелити на вході в будівлю. Вона вбереже від падінь і травм навіть в найбільш сльотаву погоду або при ожеледі. Доріжка має пористу структуру, еластична і міцна. Вона дуже довговічна навіть при експлуатації в складних умовах. Їй не страшні мороз і спека, а також сонце, дощ, сніг і так далі. Багато власників магазинів, наприклад, вважають за краще купити доріжку ПВХ і постелити її на вході в будівлю. Таке підлогове покриття має антиковзні властивості. Навіть в періоди сильного обмерзання, м'який ПВХ не стає занадто слизьким за рахунок того, що лід під ногами перехожих на ньому просто ламається, кришиться. Доріжку ПВХ купити буде корисно не тільки для магазину, а й для багатьох інших приміщень, що мають свій вхід з вулиці. Безпека відвідувачів дуже важлива. Про неї не можна забувати ніколи. Доріжка така допоможе убезпечити вхід в будівлю. Люди не будуть тут падати і травмуватися.

В Україні купити доріжку ПВХ відмінної якості можна в компанії «АС-ОБЛІК».

Ми пропонуємо всім бажаючим купити доріжку ПВХ у нас на вигідних умовах. Наші матеріали хорошої якості. Вони без сумніву гідні уваги споживача. Доріжки такі бувають різного кольору, що дозволяє підібрати завжди варіант, котрий буде гармоніювати найкраще з екстер'єром. Доріжка буде найкращим чином виконувати свою головну функцію – буде забезпечувати безпеку на вході. Антиковзну доріжку ПВХ купити неодмінно варто, якщо вже були випадки травматизму. Як тільки настає зима, всі вуличні сходи, сходинки, пороги стають надзвичайно небезпечними для людини. Доріжка ПВХ допоможе кардинально змінити ситуацію і знизити небезпеку до мінімуму.

З метою купити доріжку ПВХ звертатися слід в нашу фірму.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее