КАТАЛОГ

Гумова плитка Київ Гумове покриття у вигляді плитки отримало свою популярність не дарма. Його можна вважати справжньою знахідкою. Воно незамінне там, де потрібно убезпечити людей від падіння і травмування. У Києві гумову плитку використовують у створенні безпечних підлогових покриттів в тренувальних залах, на спортивних та дитячих ігрових майданчиках, в басейнах. Таке покриття не ковзає, навіть якщо його змочити водою. Навіть після дощу на вуличному майданчику, вкритому гумою, можна спокійно бігати, стрибати і так далі. Зрозуміло, в басейнах, де підлога постійно волога, така плитка теж буде дуже до речі. Гумова плитка (Київ) стала останнім часом дуже затребуваним матеріалом. Її все частіше можна побачити і на вулиці, і в тренажерних залах столиці.

Гумова плитка (Київ) гарна не тільки своєю нековзною поверхнею. Вона здатна також добре поглинати шуми і вібрації. Займатися спортом у залі з такою гумовою підлогою буде максимально комфортно. Також для гумової плитки (Київ) характерна амортизуюча здатність. Тобто, впавши на таке покриття, серйозну травму отримати не вдасться. Саме ця властивість плитки зробила її популярною при створенні ігрових зон для діточок. М'яке гумове покриття — це ще один крок до забезпечення безпеки дітей під час активного відпочинку.

У асортименті компанії «АС-ОБЛІК» є якісна та доступна за ціною гумова плитка (Київ).

Звернувшись в «АС-ОБЛІК», можна замовити в Києві гумову плитку різної товщини і кольору. Якщо виникнуть труднощі з вибором плитки, дзвоніть нам. Ми допоможемо Вам підібрати оптимально підходящий варіант.

Укладка декоративної трави на балконі - чудовий спосіб перетворити простір у зелену оазу, яка приноситиме ...
детальніше
Для офісу брудозахисні решітки встановити буде вірним рішенням, ми пропонуємо різні типи таких виробів на ...
детальніше