КАТАЛОГ

В наші дні стало дуже модним гравірування, вишивка логотипів на різних поверхнях (одяг, канцелярія, упаковки, етикетки і т.д). Цей вид реклами дуже приваблює клієнтів і сприяє швидкому запам'ятовуванню назви рекламованого бренду. Такою рекламою користуються косметичні компанії, спортивні комплекси, футбольні команди та інші компанії. Якщо Вам потрібен килим (малюнок на замовлення), на якому б Ви хотіли бачити Ваш логотип або назву компанії, замовте його у нас.

Килим малюнок на замовлення Немає ніякої рекламної акції краще, ніж замовити продукцію зі своїм логотипом. Клієнти, яким часто на очі потрапляє Ваша ручка або блокнот з логотипом, поступово зацікавиться Вашими послугами. Якщо Ви бажаєте замовити килим (малюнок на замовлення), щоб справити враження на клієнтів свого закладу, замовте його прямо зараз в компанії «АС-Облик».

Як правило, логотип і назва компанії наносять на ті речі, з якими часто стикається людина. Якщо Ви - власник готельного комплексу і Ви бажаєте запам'ятатися своїм постояльцям, замовте килим (малюнок на замовлення) з логотипом і назвою готелю. Туристи і ділові клієнти, сидячи в холі, завжди будуть візуально стикатися з килимовим покриттям. Таким чином, зорова пам'ять знову призведе в Ваш готель туриста, який побував у Вас в минулому році.

У компанії «АС-Облик» часто замовляють килими і килимки з логотипом для офісних і адміністративних будівель. Такої реклами потребують багато підприємств відкритого типу, які щодня приймають нових клієнтів. Килим (малюнок на замовлення) може замовити і ресторан, і готель, і салон краси. Люди, які уважно вивчають обстановку, завжди помітять те, що Ви їм хочете донести.

Найефективнішим і ненав'язливим способом рекламувати свій продукт або послуги - замовити друк логотипу на різних предметах і речах повсякденного вжитку. Наприклад, в номери Вашого готелю було б непогано постелити килим (малюнок на замовлення) або килимок з логотипом Вашого готелю. Таким чином, людина, яка проживає в цьому номері, запам'ятає назву вашого готелю. При хорошому і якісному обслуговуванні, друк логотипу на килимах, рушниках, халатах і капцях для клієнтів готелю - найкраща і доступна реклама.

Якщо Ви хочете замовити килим (малюнок на замовлення) з Вашим логотипом, зателефонуйте на фірму «АС-Облик» і Ваше замовлення буде прийняте в роботу.

Хочу познайомити вас із шикарними килимами Ренбоу. Ці килими ми виготовляємо індивідуального дизайну та розміру. Пухнасті та ...
подробнее
Для боротьби із інфекційними захворюваннями застосовуються різні методи боротьби. Дезінфекція має добрі показники для розриву ...
подробнее