КАТАЛОГ

В наші дні стало дуже модним гравірування, вишивка логотипів на різних поверхнях (одяг, канцелярія, упаковки, етикетки і т.д). Цей вид реклами дуже приваблює клієнтів і сприяє швидкому запам'ятовуванню назви рекламованого бренду. Такою рекламою користуються косметичні компанії, спортивні комплекси, футбольні команди та інші компанії. Якщо Вам потрібен килим (малюнок на замовлення), на якому б Ви хотіли бачити Ваш логотип або назву компанії, замовте його у нас.

Килим малюнок на замовлення Немає ніякої рекламної акції краще, ніж замовити продукцію зі своїм логотипом. Клієнти, яким часто на очі потрапляє Ваша ручка або блокнот з логотипом, поступово зацікавиться Вашими послугами. Якщо Ви бажаєте замовити килим (малюнок на замовлення), щоб справити враження на клієнтів свого закладу, замовте його прямо зараз в компанії «АС-Облик».

Як правило, логотип і назва компанії наносять на ті речі, з якими часто стикається людина. Якщо Ви - власник готельного комплексу і Ви бажаєте запам'ятатися своїм постояльцям, замовте килим (малюнок на замовлення) з логотипом і назвою готелю. Туристи і ділові клієнти, сидячи в холі, завжди будуть візуально стикатися з килимовим покриттям. Таким чином, зорова пам'ять знову призведе в Ваш готель туриста, який побував у Вас в минулому році.

У компанії «АС-Облик» часто замовляють килими і килимки з логотипом для офісних і адміністративних будівель. Такої реклами потребують багато підприємств відкритого типу, які щодня приймають нових клієнтів. Килим (малюнок на замовлення) може замовити і ресторан, і готель, і салон краси. Люди, які уважно вивчають обстановку, завжди помітять те, що Ви їм хочете донести.

Найефективнішим і ненав'язливим способом рекламувати свій продукт або послуги - замовити друк логотипу на різних предметах і речах повсякденного вжитку. Наприклад, в номери Вашого готелю було б непогано постелити килим (малюнок на замовлення) або килимок з логотипом Вашого готелю. Таким чином, людина, яка проживає в цьому номері, запам'ятає назву вашого готелю. При хорошому і якісному обслуговуванні, друк логотипу на килимах, рушниках, халатах і капцях для клієнтів готелю - найкраща і доступна реклама.

Якщо Ви хочете замовити килим (малюнок на замовлення) з Вашим логотипом, зателефонуйте на фірму «АС-Облик» і Ваше замовлення буде прийняте в роботу.

Укладка декоративної трави на балконі - чудовий спосіб перетворити простір у зелену оазу, яка приноситиме ...
детальніше
Для офісу брудозахисні решітки встановити буде вірним рішенням, ми пропонуємо різні типи таких виробів на ...
детальніше