КАТАЛОГ

В наші дні стало дуже модним гравірування, вишивка логотипів на різних поверхнях (одяг, канцелярія, упаковки, етикетки і т.д). Цей вид реклами дуже приваблює клієнтів і сприяє швидкому запам'ятовуванню назви рекламованого бренду. Такою рекламою користуються косметичні компанії, спортивні комплекси, футбольні команди та інші компанії. Якщо Вам потрібен килим (малюнок на замовлення), на якому б Ви хотіли бачити Ваш логотип або назву компанії, замовте його у нас.

Килим малюнок на замовлення Немає ніякої рекламної акції краще, ніж замовити продукцію зі своїм логотипом. Клієнти, яким часто на очі потрапляє Ваша ручка або блокнот з логотипом, поступово зацікавиться Вашими послугами. Якщо Ви бажаєте замовити килим (малюнок на замовлення), щоб справити враження на клієнтів свого закладу, замовте його прямо зараз в компанії «АС-Облик».

Як правило, логотип і назва компанії наносять на ті речі, з якими часто стикається людина. Якщо Ви - власник готельного комплексу і Ви бажаєте запам'ятатися своїм постояльцям, замовте килим (малюнок на замовлення) з логотипом і назвою готелю. Туристи і ділові клієнти, сидячи в холі, завжди будуть візуально стикатися з килимовим покриттям. Таким чином, зорова пам'ять знову призведе в Ваш готель туриста, який побував у Вас в минулому році.

У компанії «АС-Облик» часто замовляють килими і килимки з логотипом для офісних і адміністративних будівель. Такої реклами потребують багато підприємств відкритого типу, які щодня приймають нових клієнтів. Килим (малюнок на замовлення) може замовити і ресторан, і готель, і салон краси. Люди, які уважно вивчають обстановку, завжди помітять те, що Ви їм хочете донести.

Найефективнішим і ненав'язливим способом рекламувати свій продукт або послуги - замовити друк логотипу на різних предметах і речах повсякденного вжитку. Наприклад, в номери Вашого готелю було б непогано постелити килим (малюнок на замовлення) або килимок з логотипом Вашого готелю. Таким чином, людина, яка проживає в цьому номері, запам'ятає назву вашого готелю. При хорошому і якісному обслуговуванні, друк логотипу на килимах, рушниках, халатах і капцях для клієнтів готелю - найкраща і доступна реклама.

Якщо Ви хочете замовити килим (малюнок на замовлення) з Вашим логотипом, зателефонуйте на фірму «АС-Облик» і Ваше замовлення буде прийняте в роботу.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее