КАТАЛОГ

Придверний брудозахистХочете придбати якісну продукцію для придверного брудозахисту? Ми пропонуємо її в широкому асортименті і за доступними цінами. Ви можете замовити підходящі за всіма критеріями і параметрами покриття для свого магазину або розважального центру. Ми пропонуємо з різних матеріалів і різного типу системи. Зв'яжіться з нами для отримання консультації і допомоги з вибором необхідної продукції.

Цікавить якісний придверний брудозахист? Замовляйте у нас перевірені і насправді ефективні покриття.

Придверний брудозахист має неймовірно важливе значення для самих різних установ. Килими та покриття від нашої компанії відмінно виконують свою функцію і служать довговічне. Вони насправді презентабельно виглядають і не псують інтер'єр, догляд за ними нескладний. Наявність їх дозволить значно спростити працю прибиральниць. Зверніться за високоякісним придверним брудозахистом до нас і будьте впевнені, що в експлуатації він не розчарує. Ви можете купити вироби з заданими розмірами, підготовлені вони для Вас будуть максимально оперативно. Не варто економити на покриттях, від яких буде залежати комфорт і чистота установи. Зверніться за покриттями для придверного брудозахисту в нашу фірму і зможете отримати їх через короткий час. Ми цінуємо довіру клієнтів і про якість запропонованих виробів отримуємо позитивні відгуки, про замовлення необхідного покриття від нашої компанії Вам жалкувати не доведеться.

Ви можете зв'язатися з нами за вказаними телефонами, щоб отримати відповіді на всі питання і відразу ж оформити замовлення. Ми можемо ручатися за якість запропонованої продукції та високу її ефективність, в наявності різні типи покриттів і килимів у нас є стабільно.

Потрібний хороший придверний брудозахист? Купуйте якісне покриття у нас, і воно буде зі своїм завданням чудово справлятися.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее