КАТАЛОГ

Штучний газон для футбольного поля ціна Штучний газон для футбольного поля, ціна на який неухильно зростає з кожним днем ​​все ще є за неймовірно низькою ціною в нашому магазині. Просто зателефонуйте за номером і здійсните замовлення в нашому інтернет-магазині будматеріалів.

Замовляйте штучний газон для футбольного поля. Ціна всіх товарів в нашому асортименті досить низька, так як нам не доводиться витрачати додаткові кошти на утримання приміщення магазину. Ми не ставимо накрутку на продавані матеріали, бо ми є тільки сполучною ланкою між виробником і покупцем.

Якщо Ви шукаєте штучний газон для футбольних полів за низькою ціною, звертаємо Вашу увагу на траву і супутні товари в нашому магазині. Тут на сайті Ви можете замовити клейку стрічку і закріплюють скоби, які знадобляться при установці замовлення.

Штучний газон купують для футбольного поля (ціна вигідна) через швидке зношування натуральної трави. Спортсмени бігають в шипованих кросівках, які ушкоджують грунт і траву, зате забезпечують зчеплення.

Після установки і поливу штучного газону для свого футбольного поля за хорошою ціною, Ви переконаєтеся, що покупка дійсно вигідна, адже саме такий тип трави виглядає привабливо з будь-якого ракурсу, не росте плямами і не линяє.

Дворічний штучний газон для футбольного поля за нашою ціною не вимагає тривалого часу, щоб вирости. Вам не доводиться сіяти дороге насіння, які відразу ж поїсть птаство. Постеліть трав'яний килим на поле і грайте.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее