КАТАЛОГ

Гумове покриття для підлоги для гаража має багато переваг, через які його варто купити. Воно являє собою матеріал особливої структури, для виробництва якого додають спеціальні добавки, які роблять його еластичним, пружнім, зносостійким і витривалим. Воно повинно відповідати багатьом вимогам, до яких можна віднести витривалість і міцність. До того ж воно повинне витримувати механічні та хімічні навантаження.

Гумове покриття для підлоги для гаражаГумове для гаража підлогове покриття складається з модульних плиток, які створюють водонепроникну основу на поверхні підлоги, яка здатна витримувати будь-який негативний вплив зовнішнього середовища.

Підлогове гумове покриття для гаража легко миється і очищається. Воно не боїться руйнівного впливу масел, палива та інших агресивних складів. Воно довгий час зберігає свій презентабельний вигляд. Тому Ви зможете бути впевнені в його довгому експлуатаційному терміні.

Якщо Вас цікавить високоякісне гумове покриття для підлоги для гаража, тоді купити його Ви зможете в нашому інтернет-магазині будівельних матеріалів «АС-ОБЛІК». У нас представлений великий вибір різної продукції, якість якої відповідає всім необхідним вимогам.

Простота і зручність у використанні гумового покриття для підлоги для гаража роблять його популярним серед покупців. Варто ще відзначити його екологічність, так як в його склад не входять токсичні речовини.

Щоб дізнатися більше про сильні сторони гумового для гаража підлогового покриття, скористайтеся нашою інформаційною консультацією. Ми допоможемо Вам зробити успішну і вигідну покупку. 

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее