КАТАЛОГ

У нашу компанію регулярно звертаються клієнти, які цілеспрямовано хочуть купити придверні решітки, так як цей матеріал відмінно зарекомендував себе і використовується як представниками офісів або публічних місць, так і приватними клієнтами. Адже за допомогою такого обладнання можна прибрати більшість бруду, перш ніж увійти в приміщення, а це, в свою чергу, полегшить Вашу задачу з прибирання приміщень.

Придверні решітки Для того, щоб у нас решітки придверні отримати, Ви можете як скористатися спеціальною формою покупки на сайті, так і повідомити співробітникам інформацію про замовлення по телефону. Таким чином Ви зможете отримати необхідні товари швидко і в зручний спосіб, адже деякі клієнти воліють особисте спілкування або хочуть задати питання щодо вибору певного товару. А так, як ми можемо індивідуально запропонувати Вам Ґрати придверні, то вона напевно підійде Вам за формою і розмірами.

Крім того, що ми пропонуємо нашим клієнтам придверні решітки купити, у нас Ви також можете отримати і інші брудозахисні системи, які також можуть Вас зацікавити для забезпечення більшого рівня захисту від попадання бруду і пилу в приміщення.

Придверні решітки виконуються з використанням спеціальних гумових смуг, розташованих за особливою технологією, але в той же час вони не є опуклими, тому можна не боятися того, що Ви спіткнетеся або зачепитеся за дане обладнання, коли будете проходити.

Решітку прівдерну можна знайти у кількох постачальників і навіть виробників, але саме наша компанія стабільно займає лідируючі позиції в цій сфері. Адже саме у нас Ви можете знайти десятки пропозицій і вибрати оптимальний варіант серед представлених.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее