КАТАЛОГ

У нашу компанію регулярно звертаються клієнти, які цілеспрямовано хочуть купити придверні решітки, так як цей матеріал відмінно зарекомендував себе і використовується як представниками офісів або публічних місць, так і приватними клієнтами. Адже за допомогою такого обладнання можна прибрати більшість бруду, перш ніж увійти в приміщення, а це, в свою чергу, полегшить Вашу задачу з прибирання приміщень.

Придверні решітки Для того, щоб у нас решітки придверні отримати, Ви можете як скористатися спеціальною формою покупки на сайті, так і повідомити співробітникам інформацію про замовлення по телефону. Таким чином Ви зможете отримати необхідні товари швидко і в зручний спосіб, адже деякі клієнти воліють особисте спілкування або хочуть задати питання щодо вибору певного товару. А так, як ми можемо індивідуально запропонувати Вам Ґрати придверні, то вона напевно підійде Вам за формою і розмірами.

Крім того, що ми пропонуємо нашим клієнтам придверні решітки купити, у нас Ви також можете отримати і інші брудозахисні системи, які також можуть Вас зацікавити для забезпечення більшого рівня захисту від попадання бруду і пилу в приміщення.

Придверні решітки виконуються з використанням спеціальних гумових смуг, розташованих за особливою технологією, але в той же час вони не є опуклими, тому можна не боятися того, що Ви спіткнетеся або зачепитеся за дане обладнання, коли будете проходити.

Решітку прівдерну можна знайти у кількох постачальників і навіть виробників, але саме наша компанія стабільно займає лідируючі позиції в цій сфері. Адже саме у нас Ви можете знайти десятки пропозицій і вибрати оптимальний варіант серед представлених.

 ООО ТПК "АС -ОБЛИК"  /050/210-90-39, /068/273-03-74,  /067/406-06-24                 www.as-oblik.kiev.ua     as-oblik_nastya@ukr.net /044/383-80-51, /093/406-06-24, ...
подробнее
1. Працювати з електроінструментами для встановлення брудоочисної решітки дозволяється тільки при сухій погоді. 2. Визначити місце ...
подробнее