КАТАЛОГ

Килимок брудозахисний на гумовій основі В осінній та зимовий сезон досить складно підтримувати чистоту в громадських установах. Ми рекомендуємо Вам встановити килимки брудозахисні на гумовій основі, в нашому асортименті запропоновані різні їх види. Вартість виробів у нас прийнятна і надати ми їх можемо в необхідних кількостях. Догляд за такими покриттями дійсно простий і виглядають вони насправді презентабельно.

Вибираєте килимок брудозахисний на гумовій основі? Замовити оптимальний за різними критеріями можна в нашому інтернет магазині.

У нас килимки брудозахисні на гумовій основі є в наявності постійно і в їх виборі наші фахівці будуть раді допомогти. Такі вироби перешкоджають поширенню по внутрішнім приміщенням бруду і вологи, мікробів. Використовувати подібні покриття раціонально і дуже зручно, вони відчутно спрощують прибирання у всіх приміщеннях. На гумовій основі брудозахисні килимки користуються великим попитом, і вони використовуються практично повсюдно. На підприємствах і в ресторанах, в салонах краси і на пошті. Подбайте про комфорт персоналу і своїх клієнтів, партнерів по бізнесу. З нашими виробами підтримувати порядок в офісному центрі або освітньому закладі набагато простіше і ефективніше. Килимок брудозахисний на гумовій основі придбати можна в будь-який час у нас. Про вироби з нашого асортименту залишають позитивні відгуки. Не варто зволікати з установкою таких покриттів, купуйте у нас найкращі вироби.

Залишити замовлення на брудозахисний килимок на гумовій основі можна вже зараз в телефонному режимі. У консультації, щодо вибору виробів і догляду за ними ми не відмовимо, на всі питання Ви отримаєте детальні відповіді. Купувати покриття в нашому інтернет магазині просто і вигідно, переконатися в цьому Ви можете самі.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее