КАТАЛОГ

Цікавить ціна штучного футбольного газону і Ви хочете придбати якісне покриття для свого поля? Ми пропонуємо великий вибір хороших покриттів і за різними параметрами Ви неодмінно зможете підібрати собі оптимальне. У нас розумні ціни і товар запропонований довговічний. Він виглядає естетично і проблем в догляді за ним у Вас не виникне, наданий він може бути за короткий термін в потрібних кількостях.

Зацікавила на штучний футбольний газон ціна? Дізнавайтеся всі деталі у нас за контактними телефонами, ми завжди готові забезпечити консультацією.

Штучний футбольний газон ціна Ціни на штучні футбольні газони у нас прийнятні і ми за їх якість Вам можемо ручатися. Штучна трава не потребує регулярного поливу і обслуговування, їй також не будуть страшні часті опади. У нас є покриття з отворами для води, купуйте насправді якісне та надійне покриття у нас вже сьогодні. Ви уточнити ціну газону штучного футбольного можете завжди у наших консультантів. Вони розбираються дуже добре в різних типах покриттів і завжди готові порекомендувати Вам оптимальне. У нас купувати високої якості покриття зручно і вигідно. Відгуки ми о всі газонах від своїх клієнтів отримуємо позитивні. Купуйте за розумною ціною штучний футбольний газон, і він буде радувати Вас довгою службою. Наші покриття приємні на дотик, і вони досить м'які, докладніше о будь-якому вигляді покриттів Вам будуть раді розповісти наші фахівці. Фотографії та характеристики кожного типу покриттів є на сайті.
 
Зв'яжіться з нами за контактними телефонами, щоб задати питання по покриттям різного типу. Ми цінуємо вибір клієнтів і завжди готові забезпечити їх консультацією, в наявності у нас різного типу покриття присутні стабільно.
 
У нас на штучний футбольний газон ціна помірна і з нами про якість виробів завжди діляться виключно позитивними відгуками.
Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее