КАТАЛОГ

Покриття зелена трава Штучне покриття (зелена трава) може використовуватися в самих різних ситуаціях і умовах, де може бути буквально найважливішим елементом. Наприклад, якщо Ви вирішите організувати спеціальну спортивну площадку або футбольне поле, то можете використовувати саме штучну поверхню, догляд за якою буде набагато легше, ніж за живими газонами.

Наша зелена трава (покриття) представлена ​​відразу в декількох різних варіантах, які мають свої технічні особливості. Наприклад, у нас є товари як чисто декоративного напрямку, які практично не мають піддаватися якомусь впливу, так і спец газони для спорт майданчиків або покриття, які можуть використовуватися в якості доріжок. І Вам напевно підійде один з цих видів покриття (трава зелена).

Купити відповідне покриття (зелена трава, а також різні види газонів) в нашій компанії можна прямо по телефону, адже для цього Вам потрібно лише вибрати підходящий варіант в каталозі. Там же Ви можете знайти і наші послуги по установці таких покриттів, що також є досить важливою особливістю таких товарів.

Всі ціни на траву (зелена) і інші покриття вже вказані на сайті і регулярно оновлюються, тому Ви можете вибрати всі необхідні товари самостійно і відразу розрахувати орієнтовану вартість. А так, як ми пропонуємо ще безліч додаткових товарів, таких як: скоби для закріплення, скоби для склеювання газонів і клей для трави, то Ви можете відразу замовити все необхідне і для установки трави.

Оплата за зелену траву (покриття) може здійснюватися відразу в кілька способів, найзручнішим з яких буде безготівковий розрахунок. Але Ви також можете провести оплату і при безпосередньому отриманні матеріалів, нашому представникові.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее