КАТАЛОГ

Покриття зелена трава Штучне покриття (зелена трава) може використовуватися в самих різних ситуаціях і умовах, де може бути буквально найважливішим елементом. Наприклад, якщо Ви вирішите організувати спеціальну спортивну площадку або футбольне поле, то можете використовувати саме штучну поверхню, догляд за якою буде набагато легше, ніж за живими газонами.

Наша зелена трава (покриття) представлена ​​відразу в декількох різних варіантах, які мають свої технічні особливості. Наприклад, у нас є товари як чисто декоративного напрямку, які практично не мають піддаватися якомусь впливу, так і спец газони для спорт майданчиків або покриття, які можуть використовуватися в якості доріжок. І Вам напевно підійде один з цих видів покриття (трава зелена).

Купити відповідне покриття (зелена трава, а також різні види газонів) в нашій компанії можна прямо по телефону, адже для цього Вам потрібно лише вибрати підходящий варіант в каталозі. Там же Ви можете знайти і наші послуги по установці таких покриттів, що також є досить важливою особливістю таких товарів.

Всі ціни на траву (зелена) і інші покриття вже вказані на сайті і регулярно оновлюються, тому Ви можете вибрати всі необхідні товари самостійно і відразу розрахувати орієнтовану вартість. А так, як ми пропонуємо ще безліч додаткових товарів, таких як: скоби для закріплення, скоби для склеювання газонів і клей для трави, то Ви можете відразу замовити все необхідне і для установки трави.

Оплата за зелену траву (покриття) може здійснюватися відразу в кілька способів, найзручнішим з яких буде безготівковий розрахунок. Але Ви також можете провести оплату і при безпосередньому отриманні матеріалів, нашому представникові.

Укладка декоративної трави на балконі - чудовий спосіб перетворити простір у зелену оазу, яка приноситиме ...
детальніше
Для офісу брудозахисні решітки встановити буде вірним рішенням, ми пропонуємо різні типи таких виробів на ...
детальніше