КАТАЛОГ

Якщо Ви любите чистоту і хочете на належному рівні дотримуватися її в своєму будинку або на робочому місці, тоді Вам зможуть стати в нагоді брудозахисні решітки. Купити їх пропонує наша компанія. Стежити за чистотою в тому чи іншому приміщенні не так просто. До того ж це займає вільний час. Існує багато сучасних рішень, що дозволяють без особливих зусиль контролювати чистоту. До їх числа належить і брудозахисна решітка, купити яку можна за прийнятною ціною. Вона максимально знизить кількість сміття і пилу, які потрапляють всередину приміщень, при цьому вони не будуть розноситися по всій їх території.

Брудозахисні решітки купити Купити брудозахисні решітки на сьогоднішній день бажає кожен, хто дбає про чистоту і комфортні умови. Особливо велику цінність вони несуть в осінній і зимовий період, коли за вікном мокро і брудно. У цей період вони будуть стежити за тим, щоб вода, сніг і бруд якомога меншої кількості потрапляли всередину приміщень.

Якщо Вас цікавлять брудозахисні решітки, купити які можна за недорогими цінами, тоді звертайтеся саме до нас. Інтернет-магазин будівельних матеріалів «АС-ОБЛІК» звертає Вашу увагу на широкий асортимент своїх пропозицій.

У нас Ви зможете купити брудозахисну решітку з упевненістю в її найвищій якості. Вся наша продукція виділяється своєю надійністю, міцністю і довговічністю. Її сильні експлуатаційні властивості дозволять їй тривалий час успішно справлятися зі своїм призначенням.

З нашим асортиментом брудозахисних решіток, купити які можна в будь-якій кількості, Ви зможете ознайомитися на нашому сайті. Також на ньому є повна їх характеристика та актуальна вартість. 

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее