КАТАЛОГ

Хочете встановити в своєму закладі брудозахисні вхідні покриття? У нашому асортименті на сайті Ви неодмінно знайдете відповідні вироби. У нас великий вибір таких покриттів і справедливі розцінки. Замовити якісні вироби Ви можете прямо зараз в необхідних кількостях. Підготовлені та надані вони будуть протягом найкоротшого часу, ми цінуємо вибір своїх клієнтів.

Цікавлять вхідні брудозахисні покриття? Вибирайте відповідні вироби у нас на сайті і залишайте замовлення прямо зараз.

Вхідні брудозахисні покриття Покриття брудозахисні вхідні сьогодні використовуються в різних громадських установах. Вони дозволяють підтримувати внутрішні приміщення чистими і також спрощують працю прибиральниць. Ви можете придбати красиві вироби, які інтер'єр Вашої установи своєю присутністю не зіпсують. Вибирайте на користь надійних брудозахисних вхідних покриттів, наші прослужать Вам довгий термін. Виготовляють їх з якісних і стійких до атмосферних впливів матеріалів. Догляду за ними практично не буде потрібно, але зі своїм завданням вони справлятимуться відмінно. Сьогодні замовляють вхідні брудозахисні покриття в різних варіаціях за кольором. Ми уважні до інтересів клієнтів і для Вашого інтер'єру готові запропонувати кращі варіанти таких покриттів. Не зволікайте з вибором і установкою покриття, Ви можете у нас замовити дійсно ефективні вироби. Ми цінуємо вибір своїх клієнтів і тому в нашому асортименті запропоновані якісні покриття.

Для замовлення вхідних брудозахисних покриттів можна зв'язатися з нами за номером, що вказаний в контактній інформації на сайті. Ми проконсультуємо Вас по різним варіантам таких виробів і дамо відповіді на поставлені питання. Купувати у нас покриття для офісів і магазинів дуже зручно, розцінки у компанії адекватні.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее