КАТАЛОГ

Килими потрібні не тільки вдома. Часто килимові покриття можна зустріти в офісах різних компаній і інших подібних місцях. Дуже хорошим рішенням тут будуть килими з логотипом підприємства. Зрозуміло, що на ринку або в магазині не купиш килим такого особливого забарвлення. Але можна замовити послугу брендування килимів в нашій фірмі. Послуга така передбачає можливість нанесення на килимок будь-якого зображення, яке побажає замовник. Нанести логотип компанії теж не проблема.

Брендування килимів

Брендування килимів – процедура, що вимагає часу. Тому замовнику потрібно бути готовим до того, що виготовлення килимів з таким індивідуальним дизайном займе кілька днів, а може і тижнів. Все залежить від кількості одиниць продукції і складності дизайну. Плануйте покупку килимів заздалегідь. Якщо Вам потрібні вони до певного числа, робіть замовлення завчасно. Наша компанія докладе всіх зусиль, щоб виконати замовлення в строк.

Брендування килимів замовляйте в компанії «АС-Облік». Подивитися доступні варіанти можна на сайті у відповідному розділі.

Килим – той предмет інтер'єру, який створює затишок і приємну атмосферу. Якщо це килим з логотипом, він також буде прикрасою офісу і навіть деяким інструментом реклами. Тому багато підприємств не відмовляються від такої чудової ідеї як брендування килимів. Якщо логотип нанесений якісно, ​​виглядати такий килим буде дуже стильно і зможе собою прикрасити приміщення. Технології брендування килимів доступні не тільки для великих виробів, але і для маленьких. Часто можна побачити логотипи на придверних килимках, які зустрічають відвідувачів офісу, майбутніх клієнтів компанії або ділових партнерів вже на порозі.

Брендування килимів буде неодмінно вдалим рішенням, якщо доручити його нам. Високу якість гарантуємо!

Укладка декоративної трави на балконі - чудовий спосіб перетворити простір у зелену оазу, яка приноситиме ...
детальніше
Для офісу брудозахисні решітки встановити буде вірним рішенням, ми пропонуємо різні типи таких виробів на ...
детальніше