КАТАЛОГ

Комплект для облагородження могилЗа могилами досить важко доглядати. Потрібно стежити, щоб не росли бур'яни, дощі не розмивали землю. Часто на могилах висаджують газонну траву і квіти. Але рідко кому вдається утримувати газон в хорошому стані. У посушливу пору рослини потрібно регулярно поливати, що для багатьох людей проблематично через напружений робочий графік, іншу зайнятість. Наша компанія може запропонувати оптимальне рішення. Щоб могила цілий рік виглядала охайно, застеліть її штучним газоном. Для зручності Вашої в нашому асортименті є вже зібрані комплекти для облагородження могил. Туди входить відріз газону, спеціальні скоби для кріплення, а також декор.

Комплект для облагородження могил виручить багатьох. Це дійсно гарне рішення. Штучний газон зовсім не потребує поливу і будь-якого догляду. Його досить очистити від опалого листя або іншого сміття. І він знову буде зеленим і красивим. Вибираючи такий газон, потрібно звертати увагу на його характеристики і якість, ну і, звичайно ж, на зовнішній вигляд. У наш комплект для облагородження могил входить трава високої якості. Можете не переживати. Колір її і взагалі зовнішній вигляд не зіпсує палюче сонце і опади.

Комплект для облагородження могил замовити Ви зможете у нас на сайті.

Щоб наші клієнти мали можливість вибирати, в каталозі нашому представлені кілька комплектів. Відрізняються вони декоративними елементами. Лампадки різного кольору, а також різні по дизайну вінки. Розміри відрізу трави в кожному комплекті для облагородження могил стандартні. Але, якщо потрібно, ми можемо відрізати такий шматочок газону, який потрібен саме Вам.

Замовляючи комплект для облагородження могил, Ви також можете вибрати на свій смак вінок.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее