КАТАЛОГ

Виробництво штучного газону Штучний газон — це дійсно чудовий винахід. Таке декоративне покриття використовується часто при оформленні спортивних майданчиків та ігрових зон. Також воно отримало популярність у справі декорування торгових прилавків і майданчиків для виставок. З початком виробництва штучного газону стало можливим вирішити багато завдань. Такий килим, що імітує траву, часто можна побачити в коридорах торгових центрів і навіть на клумбах біля будівель. Виглядає така трава дуже реалістично і симпатично. При чому вигляд її незмінний при будь-якій погоді, в будь-який час року. Виробництво штучного газону дозволяє уникнути труднощів, з якими пов'язаний процес вирощування живої трави і догляду за нею. Штучний газон набагато більш зносостійкий, ніж натуральний. До того ж, його не треба поливати, удобрювати, підстригати і так далі. Виробництвом штучного газону в Україні займаються спеціалізовані підприємства. Дуже важливо, щоб у виробництві використовувалися якісні матеріали. За такої умови готовий газон буде відповідати всім необхідним вимогам. Виробництво штучного газону наша компанія здійснює в найкоротші терміни. У нашому асортименті є різні види штучної трави. Кожен споживач зможе вибрати у нас той газон, який ідеально підійде саме йому.

Фахівці інтернет-магазину «АС-Облік» здійснять виробництво штучного газону на Вашому об'єкті в максимально короткі терміни. Телефонуйте і замовляйте!

У каталозі нашого магазину представлений штучний газон виробництва Бельгії, Італії, Китаю, України. Вибирайте той газон, який підійде Вам максимально і за якістю, і за колірною гамою, і за ціною. Ми надамо Вам вибране покриття в тій кількості, яка Вам потрібна.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее