КАТАЛОГ

Виробництво штучного газону Штучний газон — це дійсно чудовий винахід. Таке декоративне покриття використовується часто при оформленні спортивних майданчиків та ігрових зон. Також воно отримало популярність у справі декорування торгових прилавків і майданчиків для виставок. З початком виробництва штучного газону стало можливим вирішити багато завдань. Такий килим, що імітує траву, часто можна побачити в коридорах торгових центрів і навіть на клумбах біля будівель. Виглядає така трава дуже реалістично і симпатично. При чому вигляд її незмінний при будь-якій погоді, в будь-який час року. Виробництво штучного газону дозволяє уникнути труднощів, з якими пов'язаний процес вирощування живої трави і догляду за нею. Штучний газон набагато більш зносостійкий, ніж натуральний. До того ж, його не треба поливати, удобрювати, підстригати і так далі. Виробництвом штучного газону в Україні займаються спеціалізовані підприємства. Дуже важливо, щоб у виробництві використовувалися якісні матеріали. За такої умови готовий газон буде відповідати всім необхідним вимогам. Виробництво штучного газону наша компанія здійснює в найкоротші терміни. У нашому асортименті є різні види штучної трави. Кожен споживач зможе вибрати у нас той газон, який ідеально підійде саме йому.

Фахівці інтернет-магазину «АС-Облік» здійснять виробництво штучного газону на Вашому об'єкті в максимально короткі терміни. Телефонуйте і замовляйте!

У каталозі нашого магазину представлений штучний газон виробництва Бельгії, Італії, Китаю, України. Вибирайте той газон, який підійде Вам максимально і за якістю, і за колірною гамою, і за ціною. Ми надамо Вам вибране покриття в тій кількості, яка Вам потрібна.

Укладка декоративної трави на балконі - чудовий спосіб перетворити простір у зелену оазу, яка приноситиме ...
детальніше
Для офісу брудозахисні решітки встановити буде вірним рішенням, ми пропонуємо різні типи таких виробів на ...
детальніше